Dívenku (†9) při sprchování zabila elektřina! Táta jí chtěl pomoci, ale zemřel také

Ilustrační foto
Autor: ital - 
31. 3. 2019
23:00

K ohromné tragédii došlo na jihozápadě Francie. Devítiletou dívku tu zabil vlastní dům! Když se sprchovala, zasáhl ji elektrický výboj. Nevlastní otec uslyšel její křik a přispěchal jí na pomoc. Elektrický proud však usmrtil také jeho. Matka nebohé dívky se oba pokoušela vzkřísit, ale sama skončila s popáleninami. Museli ji transportovat do nemocnice.

Těšili se na život v novém domě, místo toho tam však nalezli smrt. Třicetiletá matka čtyřletého dítěte a devítileté dívky se společně s jejich nevlastním otcem (33) před měsícem a půl přestěhovala do nového domu ve francouzském městě Avallon nacházejícím se na jihozápadě země. Pustili se do rekonstrukce stavení, která se jim nejspíš stala osudnou.

Když se malá dívka (9) sprchovala, usmrtil ji zásah elektrickým proudem. Její nevlastní otec ji uslyšel, jak vykřikla, a běžel jí na pomoc. Výboj však zasáhl i jeho a muž zemřel také. Podle informací britského deníku Mirror se je oba snažila zachránit matka tím, že od nich chtěla odříznout proud. Utrpěla při tom však popáleniny na rukou a museli ji transportovat do nemocnice.

Vyšetřovatelé mají za to, že nehodu pravděpodobně způsobil rozvaděč, který v tu dobu ležel na zemi poblíž sprchy. Zřejmě se do něj dostala voda, která stekla na podlahu.

kukuku ( 1. dubna 2019 17:28 )

Ale maminu ve 4. třídě učili novou techniku - odříznout proud. Asi neodřízla i napětí.

tarzanzroduopic ( 1. dubna 2019 16:10 )

Hodně smutné, ale nechat nezajištěný rozvaděč ve vlhké koupelně, na zemi vedle sprchového koutu a poslat tam malou holku, aby se sprchovala je nezodpovědnost nejvyššího kalibru... A že se nemá dotýkat rukama člověka, který je pořád pod napětím, nás učili už ve 4-té třídě...

Hannz ( 1. dubna 2019 15:14 )

ale jděte proud přeci nezabíjí tak to aspon tvrdí Salamouni

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud