Muž z Písku tyranizoval rodinu nožem i pistolí: Z policejní cely udělal kůlničku na dříví

Zadržený tyran skončil ve vazbě (ilustrační foto).
15. 3. 2019
10:00

Ve vazební věznici skončil Písečan, který údajně dlouhodobě tyranizoval své nejbližší okolí. Jeho rodina to snášela až do března. Když vytáhl na své nejbližší nůž a plynovou pistoli, obrátili se na policii, aby je před ním zachránila. Ani strážci zákona s ním ale neměli lehké pořízení.

Velké problémy a tahanice čekají tyrana středního věku, který v Písku dlouhodobě naháněl strach svým nejbližším a zaměstnal i policisty. „Rodina s mužem řešila problémy již od roku 2016, v březnu letošního roku se situace již vyhrotila natolik, že se příbuzní agresora obávali o své životy,“ popsala situaci policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

„Muž měl svým nejbližším opakovaně vyhrožovat ublížením na zdraví, fyzicky je napadat, hrozit i s nožem či plynovou pistolí v ruce, demolovat zařízení bytů, svou agresi zaměřil i na osobní automobil,“ vylíčila mluvčí.

Vyděšená rodina přivolala policii, ale muž se ani v přítomnosti policistů neuklidnil, spíš naopak. „Muž předvedl svou agresi i během pobytu v písecké policejní cele, kterou poškodil takovým způsobem, že je dočasně mimo provoz,“ sdělila policie.

Uniformovaní strážci práva ale ztratili trpělivost podstatně rychleji než rodiny násilníka. Obvinili ho z několika trestných činů a požádali o to, aby si ničitel na soud počkal ve vazbě. „Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro trestné činy nebezpečné vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání osoby žijící ve společném obydlí, poškození cizí věci a výtržnictví,“ informovala mluvčí. 

I když soudy v poslední době posílají zadržené do vazby jen nerady a opatrně, v tomto případě policisté dosáhli svého. Soud vyšetřovatelům vyhověl a ve čtvrtek muži vazbu schválil. „Vyšetřování případu pokračuje, obviněný je umístěn ve vazební věznici,“ dodala policejní mluvčí. 

IQ_diskuse_Blesk ( 15. března 2019 12:36 )

Kreten!

liskabystrouska ( 15. března 2019 11:20 )

DVA ROKY BYCH NECEKALA TO JEN BLAZEN SE PODVOLI

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud