Pondělí 29. listopadu 2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Ruský mafián si založil v Česku firmu: Tři roky po své smrti!

Autor: ital - 
6. března 2019
19:20

Sekretář zavražděného šéfa ruského podsvětí Aslana Usojana (známého jako Děd Chasan) se po své smrti náhle znovu objevil. Šéf Chasanovy ochranky Ilgar Džabrajlov, jehož podsvětí znalo pod jménem Danabaš, byl zavražděn v roce 2012. Tři roky po smrti si však v Čechách zaregistroval firmu. Podle webu Sobesednik.ru je mrtvý muž v Rusku nadále vlastníkem několika společností.

V roce 2015, tedy 3 roky od zabití Ilgara Džabrajlova, se v České republice zaregistrovala firma s názvem Mega Color. A Džabrajlov je vedený jako její spoluzakladatel. Podle výpisu z komerčního registru jsou datum narození a moskevská adresa totožné s údaji mrtvého sekretáře.

Podle dokumentů obchoduje Mega Color s alkoholem. Společnost podobného názvu a zaměření byla registrována v Rusku za Džabrajlova života pod jeho jménem – Mega-Color S.P. a rovněž měla licenci k prodeji alkoholu ve dvou moskevských obchodech. Je zarážející, že je mrtvý Danabaš stále evidován jako vlastník a generální ředitel. Tím více, že dokonce odevzdává účetní uzávěrky.

V roce 2017 Mega Color vydělala 26 milionů Kč, ale nesplatila dluhy. Mrtvý muž je zavlečený do několika soudních sporů, jak ukazuje soudní databáze. Web Sobesednik.ru má podezření, že buď někdo používá Džabrajlovovy dokumenty a falšuje podpisy, nebo byla vražda před sedmi lety dokonale zinscenovaná.

Od roku 2007 byl Džabrajlov vedoucím „sekretariátu“ Aslana Usojana, pro nějž zprostředkovával kontakty s podsvětím, úředníky a právními agenturami. Nikdo si nemohl domluvit schůzku s Dědem Chasanem bez předchozího souhlasu Danabaše. Na setkáních zločinců reprezentoval zájmy svého šéfa.

Džabrajlov byl zastřelen v Moskvě v dubnu 2012. Vrazi sledovali černý vůz Toyota Land Cruiser, v němž seděl Džabrajlov a jeho partnerka 25letá Aljona Jevtějevová. Muž v černé čepici vyskočil z auta pronásledovatelů, když se oběti blížily k semaforu. Doběhl k terénnímu vozu, otevřel dveře a vystřelil z pistole. Džabrajlov zemřel na místě. Žena utržila lehká zranění a přežila.

Moskevský soud vydal v roce 2015 příkaz k zatčení Ulfata Tagijeva, který byl podezřelý z organizace Džabrajlovovy vraždy a ještě dalších věcí. Tagijev skončil ve vězení, kde má pykat do roku 2021.

antismejd ( 7. března 2019 12:46 )

běžte s těma NELIDIMA ze země NELIDÍ k šípku!!!!

salto ( 7. března 2019 08:17 )

Zřejmě nějaký příznivec ODS, asi jako Lájos Bács a Pepa z Honkongu

.tg.bb ( 6. března 2019 21:04 )

Rusáčci, vzor pro 1/2 obyvatelstva

tomik007 ( 6. března 2019 20:46 )

Takovejch firem bude v Čechách asi vic nez tech zivejch

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání