Tyranský páníček: Praštil jsem svou kočku tak moc, až jí vylétla bulva z důlku

Kočka byla zbita tak, až jí vylétlo oko z důlku.
Autor: shp - 
23. února 2019
12:49

Takový šmejd! Tyranský páníček James Blair (20) z australského Beaudesertu ve státě Queensland se musel pod tíhou důkazů přiznat, že zmrzačil svého kocoura jménem Gucci. Zvíře rasy ragdoll napadl tak brutálně, že když ho udeřil, vylétla mu bulva z očního důlku! 

Blair brutálně bil svou kočičku po dobu několika měsíců. Nakonec ho někdo nahlásil a muž byl odsouzen k čtvrtleté podmínce, zákazu chování domácích mazlíčků po dobu následujících pěti let a k pokutě v přepočtu necelých 28 tisíc korun.

Když společnost za ochranu zvířat zjistila, co Blair provedl, zamířila do jeho domu. V něm nalezla dalšího kocoura jménem Lewis. Obě zvířata byla tyranovi okamžitě odebrána. Blairovi přitížilo i to, že kočce neposkytl veterinární pomoc, kterou potřebovala.

Utrpěl čerstvá zranění v obou očích, levá zornička je zdeformovaná a nereaguje,“ prohlásila úřednice Janell Brassington u soudu. Snad už se Blairovi žádné zvíře do rukou nikdy nedostane. Gucciho totiž podle vlastních slov zmlátil jen proto, že se pokálel.

 

 

jessika ( 24. února 2019 21:48 )

 ubožák matka ho měla po porodu spláchnout do hajzlu

a_a_abc ( 23. února 2019 15:03 )

Zdechni kreaturo sadistická a cela tvoje familie na raka!!!

andorea ( 23. února 2019 13:06 )

Taky by potřeboval zmlátit tak, že by se pos... a měsíc na oči neviděl! Kde se tihle primitivové berou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud