Čelní srážka dvou automobilů v Trutnově: Jeden z řidičů na místě zemřel

Ilustrační foto
Aktualizováno -
20. 2. 2019
22:00
20. 2. 2019
19:22

Ve středu krátce před šestou hodinou večer se v Trutnově čelně srazila dodávka s osobním autem. Na místo nehody přiletěl i záchranářský vrtulník. Řidič osobního vozu na místě zemřel.

Tragická nehoda se stala v blízkosti kruhového objezdu na křižovatce Krkonošská, Obchodní a Skřivánčí ulice. „Jednalo se o čelní střet osobního auta a dodávky. V každém z vozidel jel jeden řidič. Po střetu přijeli na místo hasiči z Trutnova a vyprostili řidiče osobního auta a resuscitovali jej,“ uvedli hasiči podle TN.cz.

I přes veškerou snahu muž ročník 1954 svým zraněním na místě podlehl. Při řízení ze zatím neznámých důvodů přejel dvojitou plnou čáru do protisměru, prvnímu vozdilu urazil boční zrcátko a do dalšího narazil.

„Zasahovali jsme u dopravní nehody, při které se zranili dva muži. V jednom případě se bohužel jednalo o zranění smrtelné. V druhém případě se jednalo o lehké zranění, dotyčný byl po ošetření transportovaný do nemocnice v Trutnově,“ sdělil mluvčí záchranářů Ivo Novák.

cesky_novinar ( 20. února 2019 23:39 )

snad je ty hovnivárky z blbováru spočítaly správně … dvě auta už dají hovnivárce z blbováru pořádně zabrat, musí zoufale počítat na prstech kolik se jich srazilo a stále ještě neví které bylo to první už je jasné proč se tak volá po povinné maturitě z mathematiky

simeone ( 20. února 2019 21:15 )

"V každém autě jel jeden řidič". Žumpo z Blesku, co to proboha hulíš za matroš?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud