Hrůzné detaily o vraždě miminka: Krkavčí matka stane před soudem

Autor: ital - 
10. února 2019
20:20

Na jaře 2018 odhodila Božena S. novorozeného chlapečka do kontejneru v Teplicích. Nyní vyšly najevo hrůzné detaily vraždy. Žena, která žije v současnosti v domě své matky, půjde k soudu.

Obžaloba uvedla, že žena měla zdravého chlapce porodit doma ve vaně. Boženin partner a otec dítěte údajně spal ve vedlejší místnosti a o ničem nevěděl. Přestože byl chlapeček zdravý, matka z jeho narození viditelně radost neměla.

„Miminko zabalila do bavlněného trička, které měla jako noční košili, dále do peřinového povlečení fialové barvy. Poté je takto zabalené vložila do pytle na odpadky, který zavázala,“ uvedla obžaloba pro TV Prima. Chlapce, který několik dní takto pomalu umíral, nalezl místní bezdomovec.

Případ řeší policie, která jej považuje jako nejzávažnější za minulý rok. Přesto nechal soud dopadenou a obviněnou ženu na svobodě. V současné době žije se svými dvěma dalšími dětmi u své matky a snaží se vést normální život.

Sama se ke svému činu však vyjádřit odmítla. Ženinu verzi celého případu se všichni dozvíme patrně až u soudu.

antismejd ( 11. února 2019 10:36 )

a snaží se vést normální život......... Blesk umí fakt bavit!!!

prazanda1 ( 10. února 2019 22:58 )

To je hnusná sociální bachyně. V kriminale ji snad pořádně roztáhnou rodidla. 😉

centrum ( 10. února 2019 22:08 )

... asi v Blesku pijí "na zdraví" ... Žena prý chtěla holčičku. A tak měl chlapeček smůlu. Mohla ho dát alespoň do babyboxu. Ženin partner neví, že je těhotná. Ona doma rodí, on o tom neví a spí. A takoví se tu množí...

pooomeranc ( 10. února 2019 22:03 )

Takže ta odporná vyžraná 200kg bachyně je v pohodě na svobodě, super

ja-stana ( 10. února 2019 21:26 )

Obžaloba uvedla, že žena měla zdravého chlapce porodit doma ve vaně. Boženin partner a otec dítěte údajně spal ve vedlejší místnosti a o ničem nevěděl. Přestože byl chlapeček zdraví, matka z jeho narození viditelně radost neměla.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud