Zoufalá matka (†32) skočila z mostu se synem (†10) v náručí. Dítě ji prosilo o život

Autor: shp - 
10. února 2019
05:00

Přišli o domov, v patách měli exekutory a ona již nevěděla, jak pokračovat dál. Depresemi ztrápená Kolumbijka Jessy Paola Moreno Cruz (†32) se rozhodla pro zoufalý čin. Skočila z mostu La Variente v provincii Tolima se synem v náručí. A to i přesto, že ji malý May Ceballos (†10) prosil, ať to nedělá.

Podle vyšetřovatelů, kteří mají tragickou vraždu a sebevraždu na svědomí, byla matka ztrápená svojí situací, kterou viděla jako naprosto beznadějnou. Se synem nedávno přišli o střechu nad hlavou.

Navíc se stali terčem exekutorů, kteří po matce začali vymáhat dluhy. Ještě v srpnu loňského roku se zdálo být vše v pořádku. Jessy Paulo nahrála na sociální síť usměvavou fotku s popiskem: „Cítím se fantasticky.

Mami, nedělej to, plakal syn

Když už nemohla žena dál, rozhodla se zabít sebe i svého syna. Na most La Variente dorazili včas členové pohotovostních jednotek, ale nedokázali ženu přemluvit, ať s dítětem neskáče.

Chlapec byl velmi vyděšený a plakal. Maminku také prosil, ať to nedělá. Stejně tak se o to snažili i přítomní policisté. Bohužel nebyli úspěšní. Kolumbijka skočila i s dítětem vstříc smrti z výšky asi sto metrů.

Snaha policistů byla marná

Prosili ji, ať to nedělá, a snažili se ji přesvědčit, ať přestane, ale bohužel se rozhodla pro fatální skok,“ prohlásil hasič Rafel Rico, který vše viděl na vlastní oči, podle Daily Mailu. Případ šokoval celou Kolumbii, veřejnost je z něj zděšena.

„Tato paní, svobodná matka, byla naneštěstí zoufalá z tlaku, který na ni byl vyvíjen kvůli neplacení dluhů,“ prohlásil Guillermo Alfonso Jaramillo, starosta města Ibagué, odkud matka se synem pocházeli.

janhu ( 11. února 2019 16:23 )

oběti kapitalistického hyenismu ....každý den, zrůdné zlo přišlo 1989

antismejd ( 11. února 2019 16:16 )

janhu...ty seš fakt nebetyčnej idiot...ono je totiž naopak..všechno jiného,než ten tvůj takzvaný kapitalismus zabíjí....

janhu ( 11. února 2019 15:52 )

Přišli o domov, v patách měli exekutory a ona již nevěděla, jak pokračovat dál kapitalistické zrůdy povraždily stamiliony lidí 912 000 000 obětí kapitalismu ,25000 mrtvých každý den Každých pět vteřin zemře hlady jedno dítě; * Každý rok se narodí 17 milionů dětí s podváhou, protože jejich matky trpí podvýživou osn.cz/zpravodajstvi/zpravy/zprava.php?id=1281 oběti kapitalismu 2,6 milionů dětí ročně zemře hlady ekonomika.eurozpravy.cz/svet/78338-hladomor-dal-kosi-lidstvo-osn-selhava-je-hlad-uz-i-v-cesku/ 60 milionů lidí muselo opustit domov protože tam fašistické zlo USA vyvolalo válku Uprchlíci, o kterých se nemluví. Na světě žije 60 milionů lidí, kteří museli opustit domov. http://www.lekari-bez-hranic.cz/cz/clanek/uprchlici-o-kterych-se-nemluvi-na-svete-zije-60-mi lionu-lidi-kteri-museli-opustit-domov každodenní oběti kapitalismu :::UNICEF: Na světě je každých pět minut zavražděno dítě http://www.theguardian.com/global-development/2014/oct/21/unicef-uk-epidemic-violence-childr en-doreen-lawrence Z otřesné zprávy, vydané organizací UNICEF, vyplývá, že každý den je na světě zavražděno 365 dětí, tedy jedno dítě každých pět minut.. Kapitalisti financovali a vytvořili nacisty, klerofašisty ,fašisty :i radikální islamistické organizace alkajdy :: důkazy ::: http://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs Kdo financoval Hitlera - dokument BBC 1998 české titulky youtube podle statistiky UNICEF je 50 000 000 nezletilých dětí na světě je vykořisťováno ,znásilňováno a prodáváno. i to jsou oběti kapitalismu Dle Světové banky dosáhl počet obětí kapitalisty způsobené potravinové krize v roce 2008 sto a v roce 2010 44 milionů.to jsou oběti Kapitalismu jen za velmi krátký časový úsek ..je vám jasné kolik povraždili lidí za 100 let ?

antismejd ( 11. února 2019 12:53 )

i kdybych žil 1000 let,nechápu proč Blesk informuje o takových ptákovinách z tak absurdní tramtárie jako je Kolumbije..zemi cikorek.....

prazanda1 ( 11. února 2019 12:09 )

To víš, ne každá žena chodí jak usmolena hornice. Chtěla bych vidět tvé udržované nehtiky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud