Policistka Anna je posedlá selfie. Jsi urážka strážců zákona, útočí na ni

Autor: shp - 
8. února 2019
05:15

Policistka Anna Jenkinsonová z anglického Cheshiru má během svého zaměstnání ne úplně tradičního koníčka. Zběsile si fotí selfie, kterými pak zásobuje sociální síť. I když ji to evidentně baví, ne všichni lidé jsou z jejího počínání nadšeni.

Ne některých fotkách je Anna vidět s přenosným radarem sloužícím k měření rychlosti kolemjedoucích vozů. Na dalších má na sobě nejrůznější obrazové filtry, které jí na důstojnosti a důvěryhodnosti rozhodně nepřidávají.

Je to ztrapnění tohoto zaměstnání,“ napsal podle The Sun jeden z uživatelů sociální sítě. „Vypadá to, že se nejenom vysmívá motoristům a shazuje přestupek rychlé jízdy, ale také si dělá legraci z organizace, která by měla být disciplinovaná,“ napsala Andrea Jones.

Existuje čas a místo na legraci a tohle není ten případ,“ dodala. Nadřízení policistky však žádné postihy pro usměvavou brunetku nechystají. „Nedávno jsme dali všem policistům vlastní profily na sociálních sítích a podpořili je k jejich používání zábavnou i informativní formou,“ prohlásil mluvčí.

„Jenkinsonová je mezi místními velmi oblíbená a dostalo se jí pozitivní odezvy k přístupu ke komunitě. Každopádně vždy vítáme odezvu na to, jak pokračovat v práci,“ dodal mluvčí. Jak je vidět, Anna může na facebooku řádit klidně bez obav dál.

dajka123 ( 8. února 2019 12:30 )

Já myslela, že před nástupem k policii se dělají psychotesty, v Anglii zřejmě ne jinak by tam nemohla dělat taková sebestředná blbka.

petrw ( 8. února 2019 11:49 )

antismejd ( 8. února 2019 09:30 )

a zase mimořádně blbá Angličanka. to už není náhoda. Anglie je zemšě lidí s mimořádně podprůměrným intelektem.

elssa ( 8. února 2019 08:26 )

Dyt jo smeju se blbka z pražskýho magistrátu jak si v 55 dávají selfie v leze na fb. Lidi co pracuji v službách státu mají mít úroveň a vážnost. Se musí lidi bavit když přijdou zaplatit pokutu a viděli tu zoufalost na fb.

horalysa ( 8. února 2019 07:25 )

Policistku Annu může těšit to, že není na světě sama. Podívejte se třeba na fotky zamatérských fotografů z Lysé hory a Pusteven. Není téměř fotky, aby se obešly bez pohledu na jejich úžasné "ksichty". Nechápu, proč ti lidé pochybují o své kráse a neustále mají potřebu se všem lidem předvádět a ukázovat jak sou úžasně krásní. Vždyť my to víme! Jen oni sami o tom pochybuji.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud