Patrik na hřbitově zneuctil ostatky a všechno si natočil! Video zvrhlíka našli policisté na facebooku

Zvrhlík manipuloval s lidskými ostatky v hrobce
Autor: ital - 
7. 2. 2019
10:19

Košičtí policisté dopadli pachatele, jenž se dopustil zvrhlého činu v létě 2017. Na jednom z místních hřbitovů vlezl do hrobky a manipuloval s ostatky zesnulého. Přitom se natáčel na video, které umístil na sociální síti.

Policisté obvinili Patrika (22) z Košic ze zneuctění zesnulého. V nezjištěném čase v létě roku 2017 v hrobce na košickém hřbitově nakládal s ostatky lidského těla v rozporu se zákonem. Přitom se nahrával na video, které později zveřejnil na sociálních sítích.

„Na objasnění tohoto případu pracoval pověřený příslušník Obvodního oddělení Policejního sboru Košice Jih, který se vyšetřování věnoval i ve svém volném čase a prohledával sociální sítě,“ uvedla policie Slovenské republiky na svém facebokové profilu.

Za spolupráce košických kriminalistů se podařilo podezřelého muže identifikovat. „Po vyhodnocení důkazů a vykonání potřebných úkonů za jeho neuctivé počínání jsme jej obvinili. Za tento čin mu hrozí až tři roky odnětí svobody,“ informuje dále policie na facebooku.

 

banany ( 7. února 2019 16:01 )

Jak 3 roky do ryti??? 5 let a mega pokuty a vše dát do pořádku jak to bylo.Koukám že jsou i na Slovensku zákony na hov.n.o jako v Česku.Kdyby bylo po mém, tak za každou zločinnost trest smrti ať to grázlama ubývá a zůstávají jen slušné a normální lidé!!Středověk!!!

horalysa ( 7. února 2019 11:11 )

Podobná zpráva ještě někoho překvapí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud