Placené zápasy školáků! Brutální video rvačky dvou děvčat (15) se šíří internetem

Autor: csk - 
7. 1. 2019
05:01

Na slovenských sociálních sítích se jako lavina šíří brutální video peroucích se školáků v Košicích, kde se dvě děvčata za pokřiku desítek diváků bijí hlava nehlava. Podle dostupných informací si studenti na zápasech zorganizovali nekalý business s pravidly a placeným vstupným v hodnotě 20 euro!

Otřesné video, kde se před zraky mnoha diváků za davového řevu perou dvě dívky, kopají se do hlavy a mlátí pěstmi, se v posledních dnech stalo „hitem“ na slovenských sociálních sítí.

Podle dostupných informací jde o záběry ze zvráceného turnaje s propracovaným žebříčkem postupů. Zápasy se zaznamenávají z předem určených pozic pro „kameramany“ a za zhlédnutí rvaček zaplatilo vstup 20 euro až osmdesát návštěvníků.

Bitku už stihli okomentovat známí slovenští influenceři. Partnerka populárního slovenského youtubera Selassieho dokonce prohlásila, že zná jména několika organizátorů, kteří tak zřejmě skončí v policejních poutech.

Košická policie se k celé věci vyjádřila podle serveru Čas.sk následovně. „Ihned po vyhodnocení videa začal ve věci konat příslušný útvar Okresního ředitelství Policejního sboru v Košicích, který teď věc prověřuje jako podezření z trestného činu výtržnictví. Není vyloučeno, že po vyhodnocení všech důkazních materiálů a vykonání všech úkonů směřujících ke zjištění totožnosti osob zachycených na videozáznamu, dojde v tomto případě k změně právní kvalifikace.“

VIDEO: Podívejte se na rvačku košických školáků za peníze.

Video Šílené školačky se perou za peníze - youtube.com

White22 ( 7. ledna 2019 10:34 )

Slovensko.co dodat

kusinda1 ( 7. ledna 2019 10:03 )

Co ty děcka žerou že jim tak hrabe?

dragomira ( 7. ledna 2019 09:56 )

plysovykozisek ( 7. ledna 2019 07:51 )

Zas tak brutální to není, krev taky neteče, tak o co jde?

aIIahakbar ( 7. ledna 2019 07:04 )

Od kdy se cikánským špínám říká studenti?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud