Stalker (27) obtěžoval vdanou ženu (47): Uřízla mu penis!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
27. 12. 2018
10:57

Sedmačtyřicetiletá Indka uřízla penis svému o 20 let mladšímu sousedovi, který ji neustále obtěžoval. Pak ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život. Policisté ženu zadrželi.

Mladý soused ženu sváděl k pohlavnímu styku, přestože je vdaná a má dvě děti. Dokonce řekl jejímu manželovi, že je do ní zamilovaný, což vedlo k hádkám mezi manželským párem. Proto se žena rozhodla požádat o pomoc dva neupřesněné společníky, s jejichž přispěním muže přemohla a zbavila mužství.

Sexuální loudil v nemocnici v kritickém stavu podstoupil operaci a nyní je jeho stav již stabilizovaný, upřesnila policie, která ženu i její dva spolupachatele zatkla. Jako důkazy policie zabavila nůž a zbytky odděleného údu.

V Indii nejde o nijak ojedinělý případ. V roce 2017 uřízla Indka penis muži, který se ji pokusil znásilnit. V posledních letech se v Indii začíná čím dál tím otevřeněji mluvit o značně rozšířeném problému sexuálního násilí. Podle oficiálních statistik bylo v roce 2016 oznámeno více než 100 znásilnění denně.

blackhole1 ( 27. prosince 2018 13:27 )

A ty zdegenerovany incestní hovado.

prasatkopepicek ( 27. prosince 2018 12:43 )

Ale jelikoz jsi idiot tak zadnou moc nemas.

rockyshowman ( 27. prosince 2018 12:28 )

Konečně by to bylo bez složitého dokazování a každý gauner by si to rozmyslel ! A byl by konečně klid. A ti, co znásilňují děti, a pedofily okamžitě vykastrovat ! Není spravedlivé, aby takové hyeny byly chráněny. Tady musí jít soucit s tímto člověkem stranou. A ti, co obcují se zvířatama, víte koho tím myslím, uřezat ..... a poslat do kamenolomu pracovat. Pak nastane na zemi klid !

banany ( 27. prosince 2018 11:14 )

Ta paní by měla dostat Nobelovu cenu!!!!! Všem mužským co przní dětičky a znásilňují ženy okamžitě jim uříznout koule aby už nikdy neubližovali!!!!!! Kdybych měl tu moc,byl by to první zákon který by vešel ve platnost.Normální je chovat se slušně a chránit slabší, nenormální je ubližovat!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud