Fotbalistu (†24) našli s uříznutým penisem: Pomsta za sex s vrahovou ženou?!

Autor: DH - 
7. listopadu 2018
18:00

Celý život měl před sebou, nadějnému fotbalistovi se však patrně stal osudným jeho vlastní chtíč. Zohavené tělo Daniela Correi Freitase (†24) našli koncem října v brazilském městě Sao Jose dos Pinhais. Policie jen několik dní poté zadržela pravděpodobného vraha! Je jím podnikatel, s jehož ženou měl fotbalista po bujarém večírku skončit v posteli.

Useknuté genitálie a skoro i hlava. V tak zuboženém stavu našli 27. října kolemjdoucí v Sao Jose dos Pinhais tělo mladého záložníka Sao Paula Daniela Correi Freitase (†24). Ihned se objevily spekulace, že oběť byla brutálně umučena. To se ale nakonec nepotvrdilo, podle policie někdo jeho tělo zohavil výše uvedeným způsobem až po smrti.

Tři dny nato policie zadržela podnikatele, který údajně za brutálním činem stojí. Edson Brittes Jr. (38) měl mladíka zavraždit v afektu poté, co ho ve svém domě našel v posteli se svou ženu Cristianou.

Freitas, který byl na hostování ze Sao Paula v menším klubu Sao Bento, měl ve svůj osudný den přijít na narozeninovou oslavu dcery podezřelého podnikatele – Allany (18). Ta se nejprve odehrávala v klubu, poté se ale všichni zúčastnění přesunuli do domu Brittesových. A právě tam měl fotbalista skončit v posteli s Cristianou, matkou oslavenkyně. Ostatně to by potvrzovala i fotografie z telefonu Freitase, na které vedle něj dotyčná žena spí v šatech na party. Snímek spolu s několika dalšími zprávami poslal záložník těsně před svou smrtí kamarádům přes aplikaci Whatsapp.

„Nemůžu tady spát. Po domě je několik spících žen,“ napsal přátelům a přidal právě onu nejspíše osudnou fotografii spící ženy podnikatele. Kamarádi se ho ihned snažili varovat. „Jestli tě tam najdou, nakopou ti zadek,“ odpověděl jeden z nich, další se hned přidal: „Udělá z tebe sekanou. Ten chlapík přijde domů a ubije tě!“ To byla poslední zpráva, která v tu noc fotbalistovi přišla.

Policie si není jistá, jestli měl fotbalista se ženou styk. Domnívá se ale, že byl zavražděn v domě a poté převezen na místo, kde ho lidé našli, v kufru podnikatelova auta. Ostatně to sám podezřelý nevyvrací. Naopak ale odmítá, že by byl při hrůzném činu příčetný. Slyšel údajně křik v ložnici, vyrazil dveře a našel fotbalistu, jak se pokouší znásilnit jeho ženu.

Zbil jsem ho. Hodně. Pak jsem ho vzal před dům. Netuším, jestli byl při vědomí, nebo ne. Možná měl jen zavřené oči. Nad ničím jsem nepřemýšlel,“ uvedl Brittes. „V autě jsem měl nůž. Malý nůž. Byl mezi nářadím v kufru auta. Už nevím, co se přesně stalo, byl jsem nepříčetný, plný zloby. Až potom jsem se podíval do auta a zjistil, co se vlastně stalo,“ řekl policii údajný vrah.

Policie nyní zkoumá, zda výpověď podnikatele sedí i výpověďmi jeho dcery a manželky. Obě dvě od začátku s vyšetřovateli spolupracují.

Zpráva o smrti fotbalisty zarmoutila celou Jižní Ameriku. Pozůstalým kondoloval jak hráčův domovský klub Sao Paulo, tak i Sao Bento nebo slavný klub Botafogo.  

europa ( 8. listopadu 2018 06:11 )

Pokoušel se znásilnit ženu. Co dodat, dobře mu tak.

pupakk ( 7. listopadu 2018 21:52 )

Měl si to raději rozdat s dcerou, to by taťka snad rozdejchal. V případě dlouhodobějšího vztahu, by měl mámu nablízku a mohl by jí použít při vhodnější příležitosti. Takhle chlapec navždy dopíchal. Jo, když se neporadí u zkušenějších, dopadá to špatně.

Melberi ( 7. listopadu 2018 21:27 )

Najít a udělat to stejné.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud