Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Muž (†27) vykrvácel: Žárlivka mu uřízla penis a oční víčka. Vše vystavila na krbové římse

Autor: ital - 
5. listopadu 2018
09:05

Hrůzostrašnou smrtí zemřel v Dublinu muž původem z africké Ghany. Nalezli jej v kaluži krve s odseknutým penisem, varlaty a očními víčky. Oddělené části těla ležely na krbové římse. Jako podezřelou z incidentu irská policejní jednotka Garda zatkla a vyslechla pravděpodobnou pachatelku Grace Miano (40).

Ve čtvrtek odpoledne přijela do domu na předměstí Foxrock v irském Dublinu policejní jednotka, aby urovnala roztržku, k níž zde toho dne došlo. Poté policie odjela, avšak asi půl hodiny před půlnocí byla povolána nazpět. Když do domu vstoupili, zjevila se jim hrozivá, krvavá scéna.

„Na zemi leželo tělo muže v kaluži krve. Měl useknutý penis, varlata a odřezaná oční víčka. Všechno leželo na krbové římse,“ řekl pro web Dublin Live místní zdroj. Jméno oběti bylo podle policie Limbani Mzoma. Muž pocházel z africké Ghany.

Po příjezdu policie se v domě nacházeli ještě dva muži a jedna žena (40). Tu jako jedinou policisté zatkli a převezli na stanici, kde ji vyslechli. Místní obyvatelé byli natolik v šoku a vystrašení, že si přáli zůstat v anonymitě, když vypovídali pro Dublin Live.

„V domě se odehrávalo mnoho nepříjemností,“ sdělila starší žena, která bydlí nedaleko místa incidentu. Mluvčí dublinské policie pověděla: „Policisté vyšetřují všechny okolnosti týkající se případu. Jako podezřelá byla zatčena čtyřicetiletá žena, která byla vyslechnuta ve vazbě na stanici v Dun Laoighaire.“ V neděli jí bylo sděleno oficiální obvinění z vraždy. Současně požádala o lékařské a psychiatrické vyšetření.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání