Další přepadení kousek od pumpy, kde zavraždili Janu (†58)! Ozbrojení pachatelé jsou na útěku

Autor: dce - 
10. 12. 2018
16:46

Týden od otřesného přepadení benzinky u Nelahozevsi se objevila informace o druhém obdobném zločinu. K tomu došlo začátkem listopadu rovněž na čerpací stanici jen kousek od Nelahozevsi. I v tomto případě měli pachatel zbraň, čerpadlářka ale přežila.

Veliké štěstí měla podle serveru Novinky.cz čerpadlářka z Červené Lhoty u Úžic, kterou minimálně jeden ozbrojený muž přepadl 9. listopadu. Podobně jako v případu z 3. prosince v Podhořanech byl i tento lupič maskovaný a po činu odešel po poli. Zda měl v blízkosti připravený vůz, není jasné.

„Po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat. Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ uvedla mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. Spojitost s případem z Podhořan ale odmítla komentovat.

Video Další záběry přepadení benzinky u Neratovic: Lupiči zmateně utíkali, Janu (†58) zabili během 40 sekund - Policie ČR

Policie rovněž pátrá i po dvojici lupičů z prosincového přepadení, při kterém zemřela 58letá čerpadlářka Jana Š. Jeden z nich ji chladnokrevně zastřelil, aniž by jí dal šanci cokoliv udělat. Z benzinky si odnesli nějaké věci a kasu, ve které bylo podle některých médií asi 10 000 korun.

Policisté apelují na případné svědky, kteří se ještě nenahlásili, aby tak neprodleně učinili – kdokoliv z nich může mít důležité informace, které by mohly vést k dopadení dvou pachatelů.

Video Policie zveřejnila video z čerpací stanice Veltrusy. - Policie ČR

paroubkuvkyj ( 11. prosince 2018 04:05 )

Tak nase slavna policie tim ze nezverejnila prepadeni vlastně neprimo zavinila smrt cerpadlarky.verim tomu ze kdyby vedela ze v okoli udelali benzinku tak by byla celou noc zamkla.policie vyresi houno .

brano34 ( 11. prosince 2018 00:01 )

Policie si přepadení v K&P neměla nechat jen pro sebe. Stačí určité opatření na dalších odlehlých čerpacích stanicích a toho zabijáka s komplicem by chytili.

bledulka ( 10. prosince 2018 21:13 )

Díky Bohu, že už tady nějaký měsíc nežijeme... Sice jsme se ocitli trochu "mimo civilizaci", ale alespoň máme klid.... Tady naštěstí žádní kriminálníci nejsou... Doufám, že to vydrží co nejdéle....

cocumysvole ( 10. prosince 2018 18:43 )

BLBE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paroubkuvkyj ( 10. prosince 2018 18:23 )

kazdopadne jsou lupici z okolí tech dvou benzinek tak by nemel byt problem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud