V Příbrami vypadlo dítě (2) z okna: Batole převezl vrtulník do nemocnice

Ilustrační foto
7. 12. 2018
16:12

V Příbrami v pátek odpoledne vypadlo z okna azylového domu dítě předškolního věku. Batole bylo vrtulníkem transportováno do nemocnice v Motole. Policisté případ vyšetřují jako ublížení na zdraví z nedbalosti.

Krátce před jednou hodinou odpoledne v pátek vypadlo z okna azylového domu v Příbrami dvouleté dítě. S podezřením na poranění břicha bylo vrtulníkem přepraveno do Fakultní nemocnice v Motole. Policisté případ vyšetřují jako ublížení na zdraví z nedbalosti.

Podle informací Blesku jsou dítěti dva roky. „Dítě dopadlo na trávu před domem a bylo při vědomí. Policisté věc kvalifikují jako ublížení na zdraví z nedbalosti,“ řekla Blesku policejní mluvčí Michaela Richterová s tím, že vyšetřování může vést k překvalifikování. Policisté matce dítěte provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

„Dítě předškolního věku bylo po pádu při vědomí. Po ošetření bylo letecky přepraveno do motolské nemocnice v Praze s podezřením na poranění břicha,“ upřesnila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud