Kamarádka (18) strčila dívku (16) z mostu a zlomila jí 6 žeber: Chci jen spravedlnost, naříká zraněná

7. 12. 2018
12:59

Tvářila se, že je její kamarádka, přitom ji strčila z 18metrového mostu a ani se nestarala, jestli je v pořádku. Jordan Holgerson (16) spadla z více než 18metrové výšky a utrpěla zlomeniny šesti žeber a propíchnutou plíci. Její rádoby přítelkyně Taylor Smith (18) se konečně postavila před soud v americkém Clark County.

Video Dívka (16) se bála skočit z mostu. „Kamarádka" ji strčila. Má 6 zlomených žeber - YouTube
360p

Jordan rozhodně nebyla připravená z mostu skočit. Dokonce v obavách vykřikovala: „Ne, ne, ne!“ Celá událost se odehrála letos 7. srpna. Taylor nyní za své chování čelí až ročnímu vězení. Když se dostavila před soud ve washingtonském Clark County, bylo vidět, že jí není do zpěvu.

Pro Smith to bylo první dostavení u soudu. „Hledám pouze spravedlnost. Doufám, že tomu bude brzy konec. Dělá z toho obtížné stání,“ prohlásila Jordan podle ABC o své kamarádce. „Doufám, že se něčemu přiučí. Říkala, že za to vezme veškerou zodpovědnost. Jediné, co udělala, bylo lhaní. Nemyslím si, že jí na tom vůbec záleží,“ dodala.

Taylor neustále chodí tam, kde je Jordan, a dělá obtíže, kdekoliv chce být Jordan s kamarády,“ dodala maminka Genelle pro KPTV.  Přitom se jí měla vyhýbat. Za lehkomyslné ohrožení na zdraví hrozí Taylor až roční vězení a pokuta v přepočtu 115 tisíc korun.

Cítím se velmi špatně kvůli tomu, co se stalo. Omluvila jsem se jí několikrát,“ řekla Taylor ABC. Jordan přitom potvrdila, že omluvu dostala, ale podle ní nešlo o upřímnou reakci a odpověď. Soud nadále probíhá.

 

 

cocumysvole ( 7. prosince 2018 13:11 )

Kamarádka ??????????????????????????????????????

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud