Sobota 22. ledna 2022
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno, sněžení 0°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Střelba v obchodě na Black Friday: Honza popsal hrůzu, která se odehrála v nákupním centru

Autor: rc - 
24. listopadu 2018
17:31

Black Friday (Černý pátek) je populární po celém světě. Obchody tento den nabízí obří slevy a tak jsou nákupní centra narvaná k prasknutí. V jednom z obchodních center v americkém New Jersey však došlo k tragédii. V prodejně slavné značky Hilfiger se střílelo! Na místě byl Slovák Honza, který dramatickou scénu zachytil na svůj foťák!

Střelba a panika! Páteční den se jako každý rok nese ve světě ve znamení obřích slev. Black Friday tzv. Černý pátek je hlavně populární mezi Američany, ovšem popularitě se začíná těšit i u nás. Obchody v tento den nabízí obří slevy, tudíž se do obchodních center přižene velký počet lidí, který se o produkty za akční ceny doslova pere. V jednom z nákupních center v New Jersey však došlo k tragédii.

Chaos vypukl na Black Friday v nákupním centru Jersey Gardens. V prodejně slavné značky Tommy Hilfiger došlo ke střelbě. „Incident se stal v podvečer v The Mills v Jersey Gardens. Muž byl střelen do zápěstí v hale mezi obchody Tommy Hilfiger a Marshall. Nikdo nebyl zadržen a oběť při identifikaci podezřelého nespolupracuje,“ uvedl na Twitteru starosta Chris Bollwage, který dodal, že policie prověřuje kamery. Postřelený muž neutrpěl vážná zranění a je mimo nebezpečí.

„Někdo nás odstrčil a povídal: Oni střílejí, někdo střílí,“ řekla Awa Diopová. Na místě byl i Slovák Honza, který incident zachytil na svůj foťák. „V nákupním centru v New Jersey v Mills byla střelba, dva výstřely. Minimálně jeden byl postřelený, pokud ne mrtvý. Přišli pro něho do prodejny Tommy Hilfiger, kde ho vzali policisté do sanitky na nosítkách. Byl střelený do břicha,“ řekl Honza, který vše viděl na vlastní oči pro Topky.sk. „Viděl jsem toho postřeleného, asi metr ode mě běžel a držel si břicho a potom asi o tři metry padl na zem v prodejně Tommy Hilfiger a tam ho křísili prodavači, dokud nepřišli policajti,“ dodal.

ivoadler ( 25. listopadu 2018 15:36 )

U nás Black Friday tak populární není. U nás totiž nejsou žádné slevy. Kdyby slevy byly opravdové, tak by obchodníci zkrachovali. Slevy na Black Friday, povánoční výprodej, to už obchodníci musí to zboží rovnou rozdávat.

Bystrozraky ( 25. listopadu 2018 12:32 )

Tihle lidé jsou naším příkladem?

1912 ( 25. listopadu 2018 05:21 )

at se vystřílí vždyt doma mají plno arzenálu sama jsem to viděla u mé rodinyv v Pensylvánií !!Jen vyvážet zbraně a válčit nic jiného neumí jsou to zločinci !!

tomik007 ( 24. listopadu 2018 23:40 )

Ten krasny Honza uz mal byt vo vazbe

macmis ( 24. listopadu 2018 21:03 )

Slovak ? HONZA ? hm..........tak to uz ano

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání