Při závažné nehodě na Liberecku utrpělo 10 lidí zranění, jeden těžké

Ilustrační foto.  (Autor: Prezídium Hasičského a záchranného sboru)
Autor: ČTK - 
23. listopadu 2018
21:05

Deset lidí utrpělo zranění při dopravní nehodě, ke které došlo v pátek večer u Dětřichova na Liberecku. U jednoho z nich je zranění vážné. Musel být napojen na umělou plicní ventilaci a sanitka ho transportovala na traumacentrum liberecké nemocnice.

Deset lidí utrpělo zranění při dopravní nehodě, k níž došlo v pátek večer u Dětřichova na Liberecku. U jednoho z nich je zranění vážné. „Byl napojen na umělou plicní ventilaci a sanitou transportován na traumacentrum do liberecké nemocnice,“ řekl ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Nehoda se stala na silnici první třídy 13 kolem 18:30, mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová k ní nesdělila nic bližšího. „Výjezd máme na místě,“ uvedla.

Záchranná služba měla na místě nehody čtyři sanity, jeden lékařský vůz a jednu převozní sanitu. Na traumacentrum do Liberce převezla jednoho těžce a čtyři lehce zraněné.

 Po dvou lehce zraněných transportovala na chirurgii do nemocnice v Jablonci a do nemocnice ve Frýdlantu. „Na internu do liberecké nemocnice jsme převezli ještě jednu osobu, která nebyla přímým účastníkem nehody, ale utrpěla stresovou reakci,“ dodal Georgiev.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud