Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Novorozenou holčičku (†5 dní) zakousl pitbul: Vyskočil do postýlky a zaútočil

Pitbul byl poté, co zakousl pětidenní holčičku, utracen.  (Autor: Citrus County Sheriff's Office)
Autor: shp - 
20. listopadu 2018
12:03

Nejhorší noční můra všech rodičů a prarodičů se stala skutečností ve floridském Dunnellonu. Pitbul tam skočil do postýlky teprve pětidenní holčičky, kterou v ní zakousl. I když jí dědeček poskytl okamžitě první pomoc a pokusil se ji oživit, jeho snaha byla marná.

Zástupce šerifa na místo děsivé události dorazil zrovna, když dědeček holčičku oživoval. Dítě bylo doma pouze s prarodiči a psem. Strážce zákona pokračoval podle listu Citrus County Chronicle s oživováním.

Tělíčko malinkého děvčátka údajně ještě reagovalo, ale nakonec dítě zemřelo. Policie případ nadále vyšetřuje, ale dosud nebyl nikdo obviněn z žádného trestného činu a ani se neočekává, že bude.

Vše nasvědčuje tomu, že policisté případ uzavřou jako nehodu. Pes byl později převezen do útulku, kde byl jeho osud zpečetěn. Zvíře v něm utratili. Rodině tak zbyly jenom oči pro pláč.

VIDEO: Sundej ze mě toho pos**nýho psa! Pitbul se zakousl ženě v metru do nohy a nechtěl ji pustit. 

Video Sundej ze mě toho pos**nýho psa! Pitbul se zakousl ženě v metru do nohy a nechtěl ji pustit. - Instagram

Arany ( 4. července 2020 13:08 )

Jenom prase může mít v bytě čokla. Natožpak odporného pitbula. Fuj!

tarzanzroduopic ( 21. listopadu 2018 15:40 )

Jenom že když selžou, tak umírají lidi... I rodiče dítěte měli taky takový blbý názor...A až tak vyjímečně se to nestává, stačí si hodit do googlu: "Pitbull zabil/napadl...

effin ( 20. listopadu 2018 20:56 )

TVL bojové plemeno 🙄 Je to tu debata odborníků. Jezevčík je taky bojové plemeno když ho hodím do arény s jiným. Vše je v lidech a ty to jen přenáší na zvířata tou svojí demencí a arogancí. Vlastníme několik takzvaně bojových plemen a není sebemenší problém ani s díťetem v rodině. Když vychovám psa agresivně tak se taky bude chovat a nikdo neví co třeba zažil zrovna tento konkrétní pes. Kolik dostal třeba kopanců od páníčka nebo jiného člena smečky ??

vicky222 ( 20. listopadu 2018 18:04 )

Takový hnusný psí plemeno může chovat jenom vypatlanec. Pes má IQ tykve. Je to bojové plemeno, vyšlechtěné jenom na zabíjení a na rvačky. Kdykoliv mu může rupnout v kouli a je zaděláno na malér.Každý, kdo takového psa má, tak s tim musí poćítat. Má to v nenech.

Bystrozraky ( 20. listopadu 2018 17:55 )

Takový hodný a krásný pejsek to byl. Takoví blbí a škaredí lidé. Nechají si sežrat děcko ošklivým smradlavým uslintaným čoklem. Hnus. Blbost a falešná láska ke zvířatům nezná mezí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud