Důležitý svědek v případu Kuciak je po smrti: Zadržený muž spáchal sebevraždu

Autor: yks - 
19. 10. 2018
08:35

Důležitý svědek v případu vraždy Jána Kuciaka (†27) a Martiny Kušnírové (†27) je po smrti. Podle dostupných zdrojů byl jedním z osmi zatčených během zářijové razie slovenských elitních policejních jednotek. Ve vazbě tenkrát skončila Alena Z., Zoltán A. a další osoby podezřelé z účasti na zločinu. 

Na sklonku září slovenská Národní kriminální jednotka neboli NAKA zadržela při rozsáhlém zásahu v Kolárově 8 podezřelých.

Nedlouho před tím pronikla na veřejnost informace o důležitém svědkovi v případu, který se měl dokonce před stíháním skrývat na území České republiky. 

Jeho identitu nyní prozradil Nový Čas. Podle jeho informací se jedná o 24letého Ronalda R. Je to syn přítelkyně jednoho z obviněných, Miroslava M., který se měl zúčastnit vraždy v roli řidiče.

Jeho schematický portrtét původně zveřejnil prokurátor Úřadu zvláštní prokuratury, což mělo údajně vést ke získání řady důležitých důkazů v kauze Kuciak.

Ronald byl jednou z pěti původně zadržených osob, které se slovenská policie rozhodla propustit na svobodu. 

Podle všeho to nebyl dobrý nápad, neboť podle dostupných informací mladík spáchal ve středu odpoledne sebevraždu. 

Mluvčí Krajské oddělení policie v Nitře Božena Bruchterová, řekla pro server Aktuality.sk, že ve věci již bylo zahájeno trestní stíhání. Lékař podle ní ještě na místě předběžně vyloučil cizí zavinění. „Kvůli přesnému určení smrti nařídil vykonat pitvu,“ dodala Bruchárová.

Doporučujeme
sores ( 19. října 2018 13:49 )

Ježíš, to nemohl napsat dopis před smrtí a bonznout na ty další v čem vším jedou a kdo je tedy vrah!!! Měl to na ně prásknout!!!

malavelka ( 19. října 2018 13:27 )

na každém šprochu pravdy trochu.... ale někdo asi vůbec neví co to je ta mafie.

Nezadat ( 19. října 2018 11:34 )

Strašná sebevražda,nechápu jak se někdo může 22x píchnout do zad když každá 3 byla smrtelná.

jasnovidec01 ( 19. října 2018 10:34 )

victor1 ( 19. října 2018 10:26 )

Samozřejmě.Sebevražda prostřednictvím slovenské policie a bachařů.A nepleť do toho mafii.Zařídili to politici a podnikatelé.Sakra,takže fakt mafie,promiň.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud