Děsivé fotografie odhalují, jak byla dívka (†4) mučena před smrtí bitím od přítele své matky

14. 10. 2018
19:59

V americkém státě Texas v těchto dnech probíhá soud s mužem, který měl ubít dceru své přítelkyně k smrti. Leiliana (†4) prý čelila tomu nejhoršímu týrání, jakému byla místní policie kdy svědkem. Matka holčičky čelí také obvinění. Z fotografií malé potlučené Leiliany, které byly zveřejněny, se i vyšetřovatelům dělalo špatně.

Takoví lidé si ani nezaslouží být rodiči. Případ, který se odehrál v roce 2016 v americkém státě Texas, se řadí mezi ty nejhorší v oblasti týrání dětí.

Malá Leiliana (†4) vyrůstala v rodině jen s matkou Jeri Quezadou a třemi staršími sourozenci ve městě Grand Prairie. V domě s nimi bydlel i přítel matky Charles Wayne Phifer (36). A byl to právě on, kdo rozpoutal peklo, které se v domě po jeho příchodu až do smrti malé dívenky odehrávalo.

Leiliana se chovala přesně tak, jak jejímu věku příslušelo, a to prý Phifera rozčilovalo. Vadilo mu, když pláče, když něco odmítala jíst, a vlastně mu vadilo cokoliv, co holčička udělala. Rozhodl se, že jí ze života udělá peklo. V březnu 2016 vše vyvrcholilo v tragickou smrt dívenky. Soud, který nyní s hlavními aktéry hrůzného zločinu – matkou a jejím přítelem, probíhá, odkrývá hrozivá fakta, která provázela poslední dny nebohé Leiliany.

Vrchní seržant Grand Prairie Brad Makovy pro Texas Post popsal, jak probíhal jeden z prvních výslechů matky zavražděné.

„Phifer dceru občas svázal a hodil do skříně, občas ji tam i pověsil za šaty,“ popisovala matka pod hrozbou 50 let za mřížemi.

„Ten večer jsem nebyla doma. Nechala jsem dceru s přítelem, potřebovala jsem si odpočinout a šla jsem s matkou na večeři. Když jsem se vrátila, dali jsme si s Phiferem heroin, a když se ho zeptala, kde je holčička, odpověděl, že visí ve skříni,“ doplnila.

Matka také popsala, že podobné věci se děly často. Na fotografiích z místa činu bylo vidět, že dívenka je svázána elektrikářskou páskou, to prý bylo naprosto normální. Navíc měla něco omotaného kolem břicha. Jako vražedná zbraň posloužila pachateli bambusová rákoska, kterou nakonec dívenku visící ve skříni ubil k smrti.

Soud, který v posledních dnech probíhá, určí, zda je Charles Wayne Phifer vinen. Pokud se tak stane, půjde do vězení na doživotí s nulovou možností na jakékoli odvolání či předčasné propuštění. Matka Jeri Quezada, která byla již dříve spojována s obtěžováním dětí, vyfasuje 50 let, když se potvrdí, že dívenku týrala také.

Případ doopravdy otřásl celým regionem, lidé o něm neradi mluví. Ti, co dívenku v hrůzném stavu viděli jako první, tedy doktoři a sestry v nemocnici, prý po pohledu na zubožené tělíčko dívenky chodili plakat před budovu. Dokonce i ostřílení agenti z FBI tvrdí, že moc horších případů týrání nikdy neviděli.

effin ( 14. října 2018 21:14 )

dvakrát špagát a nazdar 😎

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud