Dva mrtví manželé v egyptském hotelu. Otrávili je toxickým sprejem?

Autor: ital - 
12. 9. 2018
08:00

Těla Britů Johna a Susan Cooperových byla nalezena v pokoji egyptského hotelu Thomas Cook v Hurghadě. Příčina smrti je zatím neznámá. Krátce před jejich smrtí byl ale sousední pokoj vydezinfikován silně toxickou látkou na hubení hmyzu.

Britský manželský pár zemřel 21. srpna v pokoji egyptského hotelu Thomas Cook v Hurghadě. Jejich dcera Kelly Ormerod věří, že jejich smrt muselo zapříčinit něco v hotelovém pokoji, jelikož se krátce předtím necítili dobře.

Podle týdeníku The Mail on Sunday den před úmrtím manželů hubitelé škůdců dezinfikovali sousední pokoj a použili velmi toxickou chemikálii. Její výpary pravděpodobně pronikly stěnou a britský pár se jich nadýchal.

„V jedenáct hodin jsem vešla do jejich pokoje a viděla, že mému otci není dobře. Vrávoral a padal zpět na postel. Matka ležela v posteli a mně bylo jasné, že je něco špatně,“ říká dcera Kelly.

John zemřel ještě na hotelovém pokoji a jeho žena Susan následně po převozu do nemocnice. Příčina smrti se stále ještě vyšetřuje a úřady sdělily, že výsledky prokáže až pitva, která se provede až po navrácení těl zpět do Británie.

Doporučujeme
jjusa ( 13. září 2018 08:39 )

Kdyby všechny případy v Hurghadě měla justice srovnávat s případem PK,musela by každou chvíli měnit příčinu smrti.A tento?jim zle nebylo a neblili.Zatím co PK blil až 15x za hod a přitom si vesele chodil pro vodu,nebo blil po chodbě?

jjusa ( 13. září 2018 07:54 )

Tato zpráva je pro naši justici bezpředmětná,Kramný je zcela jiný případ je vrahem své rodiny!

valkaamir ( 13. září 2018 00:47 )

Takze doufam ze tuto zpravu a nekolik pred tim ctou nasi slavni justicni soudci a chytri vseho znali zalobci jako u pripadu P.Kramneho.Od zacatku jsem tvrdil ze P.Kramny je nevinny ale Medie a verejnost v teto kauzi ktera se tahla rok byli vsichni ovlivneni a soudkyne od verejnosti nejvice .Verdik prednesla bez mrknuti oka aniz byla dokazana Kramnemu vina.Zamitla dalsi laboratorni rozbor a vypovedi svetku a drzela se ostravskeho laboratniho vysledku domnivani ze elektrina mela pricinu umrti.Pritom od lekaru z Egypta meli posudek o toksickych latach kde dlouho bylo vsem spatne a prujmy a Kramnemu vycisteni zaludku v nemocnici .Tyto podobne pripady v Hurghade jsou jiz zname a melo by byt obnoveno rizeni P.Kramneho .Kde je snaha soudkyne jednat Podjate a byla zaujata k celemu pripadu.

OkoloHradce ( 12. září 2018 15:16 )

Co to zase pindáš blběno. Dcera jednala okmažitě. Přivolala okamžitě lékaře. Zase to chceš měnit svými fantastickými pindami jako u Kramnýho. Nakonec napíšeš, že je zabila dcera. Dočti si jak to bylo na anglických novinách a pak se ztrapńuj, kravko primitivní. Ty jsi opravdu hloupější než jsem si myslela. Ty bys jednala jak, krůto bláznivá.

viteli ( 12. září 2018 14:35 )

Kdo to sleduje v zahraniční zprávy, tak ví, že je probudili nevolnosti kolem páté a zvraceli. U Kramných o něco pomalejší průběh.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud