Zdrcená dcera manželů, kteří zemřeli v Hurghadě: Egyptské úřady neříkají pravdu!

Autor: ril - 
27. srpna 2018
05:30

Po čtvrteční smrti manželů v Egyptské Hurghadě, musela jejich dcera Kelly(40) čekat 10 dní, než jí řekli, jak její rodiče zemřeli. Dcera odmítá uvěřit příběhu, s kterým přišli Egypťané.

Když už konečně se dcera Kelly dozvěděla, na co její rodiče zemřeli, tenhle příběh se Kelly nechce věřit. Při rozhovoru pro BBC po návratu Kelly tvrdí, že v jejich pokoji bylo něco divného cítit. „Vypadali opravdu nemocně, a tak jsem je poslala zpátky do postele,“ řekla Kelly. A proto si myslí, že jí Egypťané neřekli celou pravdu.

„Večer předtím jsme šli do postele, měli jsme všichni rodinné jídlo a vypadali zdravě a fit,“ řekla Kelly. Zavolala jim dva doktory, aby je vyšetřili ještě v hotelu. „Nepodívali se na mámu, protože táta vypadal více nemocně a byl jejich prioritou,“ popsala Kelly. „Zkoušeli v podstatě zachránit jeho život, ale nemohli – udělali CPR, ale nic mu nepomohlo, nic ho nemohlo zachránit,“ svěřila Kelly.

Susan (64) byla převezena do nemocnice, kde o hodinu později zemřela. „Myslím si, že když šli zpět do pokoje ten večer, muselo být něco v jejich pokoji, co je zabilo – mohli vdechnout něco, co je otrávilo, já nevím. Můžu mít jen názor na to, co se stalo, ale v tom pokoji bylo něco, co zabilo mé rodiče,“ zakončila rozhovor Kelly. Od neštěstí, které potkalo dvojici, se z hotelu odstěhovalo přes 200 lidí.  Dcera manželů dala jasně najevo, že nechce dávat žádné rozhovory.

Video: Co se dělo krátce po útoku na hotel Bella Vista?

Video  Co se dělo krátce po útoku na hotel Bella Vista?  - Reuters

satanas ( 27. srpna 2018 17:26 )

OBnovenev rizeni Ss Kramnym povedou opet stare zname mafianske figurky v cele s Gilovou u kterych by byl zazrak ze by uznali svou chybu a tim i zaujatost, nekompetentnost..Nove jednani nebude v Cesku nic jineho jak dalsi dilo te trapne tragikomedie..

satanas ( 27. srpna 2018 16:45 )

Nemuzu! Cenzor te ma radsi jak mne!

dajka123 ( 27. srpna 2018 14:44 )

Jednou si odůvodňoval proč na té fotce máš pivo Ostravar, když žiješ v Německu, to už si taky zapomněl? Povídej mi ještě chvilku o tom, že ten šašek s korálkami nejsi ty.🤗

satanas ( 27. srpna 2018 12:20 )

Ja nosim koralky? Tyvoe, uz chapu, ztebe udelal Drzka Melm magora, certvi jestli to nejsi ty osobne! Skoda ze TN zrusili diskuze,tam jsi fakt exceloval! Pavle Novaku!

dajka123 ( 27. srpna 2018 11:58 )

Ty už si zapomněl u to jak se jmenuješ? Tak to musíš být na tom hodně špatně staříku. Tak hlavně, že nosíš korálky teenagere, které sis zapomněl sundat už před 50ti lety.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud