Školačka se utopila v řece: Karolínka (†13) se propadla do jámy!

Autor: ital - 
21. 8. 2018
19:42

Na jihu Slovenska došlo v pondělí okolo páté hodiny odpoledne k neštěstí. Školačka Karolínka (†13) se chtěla osvěžit v řece Slaná ve Včelincích blízko města Tornaľa. Tento počin se jí však stal osudným.

„Chtěla se jen smočit. V místě, kde šla do řeky, není ani hluboká voda. Ale předtím tam bagrovali a Karolínka spadla do jámy, kde byla hloubka. Začala se topit. Nevím, zda tam byla sama nebo s někým. Po příletu vrtulníku nám ale řekli, že už ji nemohou zachránit,“ řekl otec utonulé dívenky slovenskému serveru Pluska.sk.

Kromě Karolínky mají rodiče ještě další čtyři děti, s nimiž je matka sama doma, neboť otec musí pracovat v Čechách. Odjel z práce o několik dní dříve, aby se mohl rozloučit se svojí dcerou.

„Nechtěl jsem tomu uvěřit, když mi zatelefonovali, že moje dcerka už nežije,“ sdělil otec utopené Karolínky. „Ihned jsem odjel domů a již dnes chytáme pohřeb. Ještě však nevíme, kdy bude.“

Otec rovněž řekl, že žije od rodiny daleko v Čechách, jelikož je potřebuje uživit a na Slovensku dostávají od státu málo peněz na děti. Práce se prý také hledá obtížně. Smrt dcery jej velmi zdrtila. Dnes by bylo Karolínce 14 let. Přesto měla nastoupit v září teprve do páté třídy, jelikož ve škole propadla.

Mluvčí leteckých záchranářů Zuzana Hopjaková pověděla, že záchranný vrtulník vystartoval okamžitě po nahlášení neštěstí a přistál hned vedle místa nehody. Na místo dorazili rovněž pozemní záchranáři a okamžitě zahájili resuscitaci dívky.

„Bohužel ani po velikém úsilí se záchranářům nepovedlo dívku oživit. Posádka se vrátila na základnu bez pacientky,“ sdělila Hopjaková.

Doporučujeme
pajato73 ( 22. srpna 2018 14:37 )

jake studijni vysledky???? Akorat zacla zakladni skolu a to jeste opakovane!! Pri jeji inteligenci by stejne nevedela, co ve vode delat... zadna skody dementky!

pajato73 ( 22. srpna 2018 14:00 )

Ja byla ve ctrnacti na prumyslovce a to nejsem zadna inteligentni bestie to zas budou nejaka cigancata zdegenerovana... nejsou jeji rodice sourozenci??

pooomeranc ( 22. srpna 2018 01:11 )

Zase opálení "Slováci", tu práci v ČR chci vidět

robyno1 ( 22. srpna 2018 00:21 )

 My jsme chodili do páté třídy v 10 nebo 11, v případě odkladu v 11 respektive 12, při propadnutí ve 13. Druhé propadnutí znamenalo zvláštní školu.

offline ( 21. srpna 2018 22:45 )

Bohužel, když někdo nadělá dneska pět fakanů, je debil. Je to dostatečně citlivé pro vás?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud