Matka se zapálila před očima svých tří dětí! Dvojčata (†14) uhořela spolu s ní

Autor: rc - 
12. 8. 2018
10:44

Obrovská tragédie se odehrála v Kalifornii. Matka tří dětí Mau Dao (†47) se zapálila v domě před očima svých tří dětí! Dvě dcery Trinh a Tram Tran (obě †14) se nedokázaly dostat včas ven a uhořely spolu s ní.

Minulý týden v neděli v brzkých ranních hodinách plameny zachvátily dům v Kalifornii. Podle policie, která stále případ vyšetřuje, došlo v domě, kde žila pětičlenná rodina, k sebevraždě. Matka tří dcer, Mau Dao, se měla v domě zapálit. Plameny však rychle zachvátily celý dům a dvojčata Trinh a Tram Tran uhořely spolu s ní.

Bylo jim pouhých čtrnáct let. Třetí dcera (11) byla v osudnou chvíli mimo dům. Dívka, která je v současné chvíli se svým otcem Tuanem Tranem, později vypověděla, že se nemohla dostat do domu, aby své blízké zachránila, jelikož plameny byly příliš silné.

Podle strážců zákona jedno z dvojčat psalo hodinu před tragickou událostí zprávu své kamarádce. „Sarah, jsi vzhůru? Jsem opravdu vyděšená,“ bylo podle DailyMail ve zprávě. „Je hrozné, jak zemřeli. Tohle si nezasloužili,“ řekla Angela Galvez, kamarádka dvojčat.

Doporučujeme
feketeKarkulka ( 12. srpna 2018 12:32 )

 Kdo nezná šikmoočky ,tak neví ,jak histerický tyhle krá vy jsou.Takma Makma,Tao Mao , Mui i Puji ,móc júesá family.

Bystrozraky ( 12. srpna 2018 12:07 )

V USA je stále více zblblých lidí. Stále více zaplňují stránky bulvárního tisku.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud