Děsivá sebevražda dívky (†13): Návod na zabití si našla na telefonu!

Autor: msj - 
10. 8. 2018
05:10

Teprve třináctiletá holčička si vybudovala silnou závislost na telefonu. Kvůli ní měla problémy se sociální interakcí a později se rozhodla, že spáchá sebevraždu. Návod, jak se zabít našla právě na telefonu.

Ellie Phillips (†13) si o metodách sebevraždy něco početla na internetu, a dokonce sepsala pár slov o svém pohřbu.

Holčička byla nadějnou hokejistkou, ale měla problémy se školou a také s přáteli. Její matka Michelle ji popsala jako „uzavřenou osobu, která byla občas podrážděná.“ Uvedla také, že byla závislá na svém iPhonu. To několikrát dovedlo její rodiče k výhrůžkám, že jí ho zabaví společně s iPadem.

Údajně nebyla Ellie spokojená ani se školou, na kterou chodila. Chtěla přestoupit.

„Byla to taková na půl prázdná sklenice. Nebyla drzá, ale ráda argumentovala,“ řekl o Ellie její nevlastní otec Stuart. Tomu se Ellie nesvěřovala, protože ho nebrala jako svého otce. Podle Stuarta Ellie neměla moc přátel a byla „izolovaná“ od sociálního dění. Právě kvůli tomu byla občas pěkně náladová.

V den své smrti mluvila o lidech, které neměla ráda. Pak si šla dělat domácí úkoly do jezerní oblasti poblíž farmy v Sutcombe v Anglii. Nezkoušela svou sebevraždu skrývat. Z repráků jí zněla hlasitá hudba, když se oběsila.

V jejím telefonu byly později nalezeny poznámky, které se týkaly jejího pohřbu, depresí a problémů se sebevědomím. V historii vyhledávání byly také nalezeny stránky se sebevražednou tématikou.

Jednala ze své vlastní vůle a zemřela v důsledku svého jednání. Je opravdu tragické ztratit dceru za těchto okolností,“ řekl pro britský Mirror koroner Spinney.

 

Doporučujeme
janieem ( 14. srpna 2018 15:41 )

Tak pokud vám nepřipadá děsivé, že se oběsí 13 leté DÍTĚ, pak s vámi asi není o čem diskutovat...

liskabystrouska ( 10. srpna 2018 09:55 )

pooomeranc ( 10. srpna 2018 09:53 )

Až na to, že debilní jedinci se nejvíc množí, viz jistá menšina u nás.Bohužel za prachy nás všech

dusor ( 10. srpna 2018 08:48 )

A kde je tá desivá samovražda ? Obyčajné obesenie , tak ako tisíce iných obesencov ? Rodičom to ani extra nevadí , tak prečo by sme mali my plakať za zakomplesovanou holkou ...

zdenekksevratil ( 10. srpna 2018 07:28 )

Podle mne je to takhle v pořádku, neboť se jedná o přirozenou eliminací debilních jedinců.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud