Mladík (24) zavraždil 8 příbuzných, včetně dvou dětí. Neuvěříte proč!

11. 8. 2018
17:48

Albánská policie zadržela čtyřiadvacetiletého muže, který je podezřelý, že zabil osm členů své rodiny. Mezi oběťmi jsou tři ženy a dvě děti. Motivem hrůzného jednání mladíka podle policie bylo banální obvinění, že něco ukradl.

Podezřelý Ridvan Zykaj byl zadržen v časných ranních hodinách na okraji vesnice Resulaj, která leží na předměstí druhého největšího albánského přístavního města Vlora (Vlorë). Právě v této obci masakr spáchal a poté utekl. Policie následně zahájila rozsáhlé pátrání, přičemž místní obyvatelstvo varovala, že hledaný muž je ozbrojený a nebezpečný.

Oběťmi, které zastřelil automatickou puškou Kalašnikov, se podle TV Klan stali jeho dva bratranci s manželkami a dvě děti, ve věku 17 a devět let, jednoho z těchto zavražděných párů. Nakonec Zykaj na ulici zastřelil bratra svého dědečka a jeho manželku.

Masakr se odehrál po společném rodinném obědě. Muž pak vzal zbraň a postupně zavraždil osm příbuzných. Následně utíkal, na útěku však stihl odpovídat na komentáře na Facebooku, kde mu lidé psali, že by měl dostat provaz. 

Do pátrání po muži se zapojily veškeré bezpečnostní složky země. Na fotografiích, které policie ze zatčení zveřejnila, působí muž oblečený do trička a modrých šortek klidným dojmem. Na místě byla zajištěna také vražedná zbraň. 

Muž při zadržení odhodil zbraň a nekladl žádný odpor, sdělila policie. Ke zločinu se podle ní hned přiznal, ale jinak spolupracovat nechtěl.

Ridvan Zykaj podle sousedů nebyl problematickým člověkem. Nicméně před lety při lesním požáru utrpěl popáleniny na 75 až 80 procentech těla a od té doby byl uzavřený.

cheelia ( 12. srpna 2018 12:04 )

lidi toho namelou, hlavně na diskuzích a co má být hlavně když sype

jussuf ( 12. srpna 2018 11:01 )

Aký mladík ? 24 ročný je dospelý muž ( napr. Napoleon mal 22 rokov, keď ako generál zasiahol do Francúzskej revolúcie ) takže aký mladík ?

pepen ( 12. srpna 2018 08:27 )

Měl by dostat co nejkrutější trest !!!!

prazanda1 ( 11. srpna 2018 23:54 )

Kajínek není vrah!

..krakonos500 ( 11. srpna 2018 23:25 )

U nás by dostal milost jako vrah Kajínek.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud