Mladík (†27) vykrvácel na silnici: Ujeli od něj dva řidiči?!

Tělo krvácejícího mladého muže bylo nalezeno u silnice na Blanensku - ilustrační foto
Autor: ČTK - 
11. srpna 2018
09:39

Jeden řidič ho srazil, další u něj zastavil, ale oba odjeli?! Kvůli nepochopitelně nezodpovědnému chování řidičů dvou aut zřejmě musel zemřít 27letý mladík u Šošůvky na Blanensku. Jeho tělo bylo nalezeno na silnici v sobotu brzy ráno. Policie prosí svědky o pomoc. 

O nehodě a šokujícím chováním řidiče informovala policejní mluvčí Alice Musilová. Podle ní mělo vozidlo červenou, nebo černou barvu a odjelo směrem na Vysočany a Prostějov.

Policisté dostali informaci o tragédii po páté hodině ranní. "Na silnici ležel mladý krvácející muž. Zjistili jsme, že je to po dopravní nehodě. Srazilo ho auto a ujelo. Muž zemřel," uvedla Musilová. Policie žádá o pomoc svědky nehody, dodala.

"Od svědků máme informace, že nehodu mohlo způsobit červené, nebo černé auto, osobní, případně kombi nebo menší dodávka. Přihlásit se nám na linku 158 mohou i lidé, kteří mají na domech kameru. Mohla něco zachytit. To stejné platí i pro řidiče s kamerou, kteří místem projížděli," řekla Musilová.

Policie hledá také dalšího řidiče, který u sraženého zastavil, ale potom ujel. "Měl by mít také vozidlo červené barvy. Žádáme, aby se přihlásil," dodala Musilová.

loft ( 11. srpna 2018 14:55 )

Pokud se dotyčný vracel z flámu a po každé straně silnice byly chodníky, tak nevím, co dělal na silnici. Vina mohla být na něm. To ovšem nemění nic na tom, že řidič měl zavolat okamžitě pomoc.

jirter ( 11. srpna 2018 13:26 )

On mohl být po flámu také ten usmrcený, pokud se vracel od někud až k ránu.

dajka123 ( 11. srpna 2018 12:32 )

Ani nemusel být pod vlivem. Včera když jsem jela z odpolední taky jsem potkala nějakého típka na kole, silnice neosvětlená, on neosvetlený, bez reflexních prvků. Nejspíš jel také z práce. Zřejmě si svůj život necenil ani na těch 50kč, které by utratil za nějaký blikač.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud