Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Kvůli hřebenu zabil spolužáka: Za pár hodin našli jeho tělo ve studni

Autor: ital - 
25. července 2018
14:35

Indický školák údajně spáchal sebevraždu poté, co nešťastně zabil svého spolužáka při šarvátce. Jeho tělo bylo nalezeno ve studni. Potyčka se odehrála ve třídě v průběhu přestávky, kdy se chlapci dostali do rozepře kvůli hřebenu. Policie věří, že větší z chlapců si vzal život tížený pocitem viny. Jeho rodiče se však bojí, že mohl být zavražděn.

Kamery zachytily dva chlapce při potyčce, kdy vyšší z chlapců mrštil menším o zem.

Podle záznamu si chtěl vyšší z chlapců v krémovém tričku půjčit od jiného spolužáka hřeben. Menší chlapec k nim přistoupil a snažil se hřeben vzít. Propukla mezi nimi šarvátka. Větší z chlapců hrozil nejprve menšímu prstem. Ten na něho poté zaútočil pěstí. Většího to rozlítilo a spolužáka chytil za krk a praštil s ním silou o zem.

Zbylí šokovaní spolužáci se seskupili okolo raněného a odnesli jej ven ze třídy. Chlapec byl převezen do nemocnice, avšak lékařům se ho již nepodařilo zachránit.

Krátce poté bylo po starším spolužákovi vyhlášeno pátrání. Nevrátil se ze školy domů. Jeho tělo bylo později objeveno ve studni.  Přesnou příčinu smrti odhalí až pitva. 


Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání