Oslava maturity skončila pláčem: Mladík (†20) se utopil při oslavách

Maroš se utopil při oslavě maturity.
Autor: shp - 
11. 6. 2018
05:00

Nejdřív smích, poté zděšení. Složit maturitu znamená pro mladého člověka první krok do dospělosti. Bohužel pro Maroše D. (†20) ze slovenských Skačian šlo o poslední velkou událost jeho života. Spolu s kamarády šel oslavit úspěšné absolvování maturitní zkoušky na vodní nádrž Duchovka u Topolčan. Domu se ale už živý nevrátil.

Smutek a velký žal se nese obcí Skačany od momentu, kdy se nad ní začala šířit zpráva, že při koupání ve vodní nádrži Duchonka se v pátek utopil čerstvý maturant Maroš (†20). Nebohý mladík tam byl s partou kamarádů a maturantů od čtvrtka, v sobotu se měli vrátit domů.

Viděl jsem, jak ta parta chlapců sedí a leží u lehátek, když najednou dva začali utíkat po hrázi a po chvíli vlezli do vody. Ten jeden se po odrazu začal topit a někteří mu utíkali na pomoc, jenže zmizel pod hladinou a oni ho nedokázali najít,“ řekl Augustín (18), který viděl všechnu hrůzu webu Pluska.sk.

Podle něj měla parta upito. Zda i Maroš, nedokázal říct. „Plavat uměl, často jezdili na dovolené k moři do Itálie. Teď chtěl doplavat k chatce, no co se stalo, netuší nikdo z nás,“ říká se smutkem kamarád Andrej (20). „Byl to nejlepší kamarád ze základky,“ dodal se smutkem v očích.

Doporučujeme
ellenic ( 11. června 2018 14:54 )

Hodně smutné, chlapec přišel o život a rodina prožívá obrovskou tragédii . Oslavy maturity by se neměly odehrávat v blízkosti vodních zdrojů, velmi lákavé a nekončí to dobře. Alkohol a snaha plavat je špatná kombinace. Některé komentáře níže jsou hodně neetické, zamyslete se ubožáci. Hlavně putna .

Monikay ( 11. června 2018 13:02 )

Smutné a zbytečné... Ale v mladých klukách koluje adrenalin a nemají tu brzdu. Bohužel často s tímto výsledkem - i když toto byla vyloženě nešťastná náhoda...

DWEI ( 11. června 2018 11:27 )

sores Pro rodiče, prarodiče, sourozence.....strašná tragédie!!! Škoda mladého života!!!

sores ( 11. června 2018 10:40 )

Krásný kluk to byl a obrovská škoda mladého života.Mládí si prostě nepřipouští strach a opatrnost jsou divocí,bohužel i to patří k mládí a k létu, to utopení!!! Chudáci rodiče nic horšího už nezažijí!

jago ( 11. června 2018 08:46 )

Tragédie. Stala se ovšem na vodní nádrži DUCHONKA. Duchovka neexistuje.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud