Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, déšť 21°C

Zápasník (†28) rozsekal přítelkyni (†27) na kusy, protože mu lhala, že je panna. Pak se oběsil

Autor: shp - 
1. června 2018
05:51

Seznámili se přes aplikaci Tinder. Přeskočila mezi nimi jiskra a začali spolu chodit. Vztah amatérského zápasníka MMA a trenéra boxu Garyho Chu (†28) a jeho nové přítelkyně Yee-min Huang (†27) z Tchaj-wanu skončil nakonec velmi rychle a naprosto tragicky – vraždou a sebevraždou.

Chu se s Huang seznámil přes Tinder. Padla mu do oka a myslel si o ní, že je slušnou dívkou. Tvrdila mu, že je panna, což se mu na ní velmi líbilo. Jenže po pár dnech zjistil, že to není pravda. Navíc dostal podezření, že mu zahýbá s dalšími muži, které potkala taktéž přes Tinder.

Pod záminkou rande ji pozval k sobě domů, kde ji zavraždil a její tělo rozsekal. Části její mrtvoly pak narval do sedmi plastových pytlů, které zakopal různě po okolí. Netrvalo dlouho a po své sestře se začal shánět její bratr. Francis Huang žádal veřejnost o pomoc.

Sám měl podezření, že jeho sourozenkyni drží proti její vůli právě Chu. Ten mezitím vydal na Facebooku prohlášení: „Poté, co jsme se seznámili na Tinderu, mi lhala o tom, že je panna. Cítil jsem se oklamaný a zrazený, když jsem zjistil, že mi zahýbá s dalšími muži.

Dodal také, že jí nikdy nezkřivil ani vlásek a nezadržoval ji proti své vůli. Do jeho domu později dorazili policisté, kteří ho prohledali, ale nic nenašli. Vzali si však záznamy z průmyslových kamer, které byly umístěny kolem domova. Chu si uvědomil, že je zle, a rozhodl se spáchat sebevraždu.

Oběsil se na stromu nedaleko svého bydliště. Policie mezitím ze záznamů zjistila, že Huang šla k Chuovi domů. Později byly objeveny i zakopané pytle s jejími ostatky. Případ je na Tchaj-Wanu ostře sledovaný. Veřejně vystoupila Chuova ex, která tvrdí, že ji bil a věznil.

krasomila ( 3. června 2018 19:02 )

...a on zas totální dement. Pokud chtěl takhle starou pannu, tak měl hledat někde v ústavu pro retardy, nebo nějakou dvěstěpadesátikilovou obludu.

DWEI ( 1. června 2018 07:03 )

...měl podezření, že jeho sourozenkyni drží proti její vůli.... Divná čeština!!! Nebylo by lepší... měl podezření, že jeho sestru.....????

Antonin Blaha ( 1. června 2018 06:05 )

 Ten chlapec hlavne nezvlada agresi protoze je na steroidech

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání