Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Pedofilové: 3 soudy za 24 hodin

Reinhard Weise a Kurt Schmitze na lavici obžalovaných
 (Autor: Richard Beneš)
Autor: uá - 
11. října 2006
17:00

Česko se v poslední době stalo rájem pedofilů! Jen za posledních čtyřiadvacet hodin se zde konaly tři soudy s těmito zvrhlíky

Stačil jeden den a Česko vypadá jako ráj pedofilů. Jen za posledních 24 hodin české soudy projednávaly 4 případy spojené s pedofilií: učitel podle soudu natáčel svou devítiletou svěřenkyni pouze v tangách, dva muži z Německa se k sexu s ani ne desetiletými chlapci přiznali s tím, že hoši s nimi chodili dobrovolně a otec souložil se svou dcerou.


Obžaloba: Učitel natáčel žákyni v kalhotkách Podmíněný trest a především zákaz pracovat s dětmi do 15 let. Takový trest navrhuje státní zástupkyně pro učitele Petra T. (39) z Mostu. Podle státní zástupkyně si loni v lednu odvedl svou žákyni Martinu (tehdy 9) do tělocvičny, dal jí černá tanga a přikázal, aby si je oblékla. V předklonu ji pak natáčel na video. Během toho a později také při doučování ji měl osahávat. Policie v Žatci Petra T. ze stejného skutku podezřívala už před několika lety. Kvůli ředitelce školy, kde učil, šlo vyšetřování do ztracena. A podle svědků měl Petr T. už před 18 lety na dětském táboře enormní zájem o nezletilé dívky.
Němci zneužívali školáky v karavanu Přitáhli si karavan a využívali ho k sexu s dětmi! Přesně z toho se teď před plzeňským okresním soudem zodpovídá dvojice německých občanů. Opakovaně na třech místech Klatovska zneužívali hned deset školáků. Obžalovaný důchodce Reinhard Weise (60) a podnikatel Kurt Schmitze (48) si vyhlédli děti z chudých rodin. Sexuální hrátky s chlapci i děvčaty si nahrávali na video. Nejdelší dobu parkoval karavan v obci Radkovice. "Peníze a dárky jsme dětem nedávali odměnou za sex. Kluci nám umyli auto, uklidili karavan a posekali trávu. Byl to přátelský vztah," tvrdil před soudem Reinhard Weise. Soud bude pokračovat zítra a jako důkaz poslouží také videozáznamy orgií.
Posloužila mu vlastní dcera Vlastní tehdy čtrnáctiletou dceru zneužil v roce 2004 na hotelovém pokoji Josef Giňa (38) z Opavy. Vrchní soud v Olomouci mu za to včera potvrdil 3,5letý trest. Podle senátu ale Giňa vlastně jen využil zkaženosti dívky, na které jako rodič však nese svůj podíl. "Dívka žila takovým způsobem života, že už nebylo možné naplnit skutkovou podstatu trestného činu ohrožování mravní výchovy mládeže," vysvětlil mluvčí vrchního soudu Petr Angyalossy.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud