Záhadná smrt krásné Ester v Turecku: Zastřelili ji před očima přítele?

15. 5. 2018
15:27

Zamilovala se, odešla do Turecka a tam našla smrt. Krásná Ester Gyurkovics (†32) ze slovenské obce Lehnice zemřela za podivných okolností, když ji zabila údajně zbloudilá střela.

Ester vystudovala maďarštinu a estetiku na bratislavské univerzitě a pak vyrazila do světa. V Řecku se zamilovala a za novou láskou se odstěhovala do turecké Ankary, kde si budovali společný domov. Před třemi týdny ale vše ukončila šílená tragédie.

Do Esteřiny rodné vesnice se donesla zpráva, že dívka přišla o život. "Slyšel jsem, že se na ulici v Ankaře strhla šarvátka, Ester se vyklonila z okna a trefila ji náhodná kulka," řekl Novému Času jeden z místních. Co přesně se odehrálo, však vědí jen dívčini rodiče, kteří se po tragédii uzavřeli do sebe.

Podle dostupných informací policie po Esteřině smrti na 24 hodin zadržela jejího přítele. Zřejmě tak ověřovala, zda s její smrtí nemá něco společného. Nakonec ho ale propustila.

Na usměvavou černovlásku vzpomínají všichni její známí s láskou. "Byla nenápadná, ale velmi oblíbená. Domů jezdila jen sporadicky, brzy se domů měla vrátit kvůli vízům," řekl její kamarád.

Místo velkého vítání teď rodiče museli vystrojit pohřeb. "Musí to pro ně být hrozně těžké," řekla smutně jedna ze sousedek.

jahodove_ticho ( 15. května 2018 20:07 )

Někdo volí nudu na slovenském venkově, jiný zábavu jako turecká matrace...

tomik007 ( 15. května 2018 16:48 )

Vyklanela se tam z okna

safinka59 ( 15. května 2018 16:39 )

...čím se v Turecku živila ?

limpo ( 15. května 2018 16:37 )

Dobrovolně si zkrátila život.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud