Ficova Mária a Ital spojovaný s mafií: Byli milenci, měli se brát! Teď jí hrozí smrtí, naříká její matka

Autor: ana - 
2. 3. 2018
07:00

Byla to velká láska. Matka Ficovy dnes už bývalé poradkyně Márie Troškové prozradila nečekané tajemství. Její dcera nebyla s podnikatelem Antoninem Vadalou, který v nedokončeném článku zavražděného novináře Jána Kuciaka figuruje jako spojka mezi Slovenskem a nejmocnější italskou mafií ’Ndrangheta, pouze spolupracovnice. Tvořili pár a to dokonce tak blízký, že spolu plánovali i svatbu. Mladá žena má ale nyní úplně jiné starosti. Bojí se o vlastní život.

Ihned poté, co se v mediích objevily první informace o spojení Ficovy asistentky Márie Troškové (30) s podnikatelem italského původu Antoninem Vadalem, nastalo v životě rodiny Trošků peklo. Denně rodině chodí výhrůžné SMS.

Zhroucená matka bije na poplach: „Moje dcera musí být pod policejní ochranou, v izolaci, ani mi nedovolí s ní komunikovat. Velmi se bojím o její život,“ řekla v rozhovoru pro Čas.sk Mária Trošková starší. Po tomto zážitku běžela na policii a podala trestní oznámení na neznámé pachatele.

Špinavá mafiánská k**vo!

„Mám o ni obrovský strach,“ pláče zdrcená matka. Bojí se, že někdo promění výhrůžky v realitu. O svoje zdraví se bojí i samotná matka. „Ani já sama nevycházím z domu. S manželem se hrozně bojíme,“ řekla Mária, která vlastní obchod se šperky. Zdrcená matka přečetla i jednu ze zpráv: „Ty špinavá mafiánská k**vo. Dolů půjdeš i ty!“

Video V kauze Kuciak padají první hlavy: Na úřadu vlády končí Trošková a Jasaň, ministr kultury odstoupil. - tv Joj

To, že její dcera chodila s Vadalou, o kterém media mluví jako o členovi italské mafie, si sama moc nepřipouští. Podle jejích slov často zmiňovaného Vadala zná jen velmi povrchně, přestože s její dcerou dlouhou dobu chodil. „Byli do sebe zamilovaní, chtěli se vzít. Rozešli se náhle a od té doby, co si našel Italku, už s ním nekomunikovala,“ prozradila matka. 

Máma si je jistá: ’Ndrangheta to neudělala

Mária Trošková starší je přesvědčená, že ’Ndrangheta za vraždou mladého páru nestojí. Nezabíjejí prý ženy a neutočí na lidi doma. Odmítá i to, že by její dcera měla jakkoliv s italskou mafií obchodovat. Podle jejích slov Kuciak odhalil jen velmi malé ryby. Ty skutečné zůstanou na svobodě.

Video Vražda novináře a jeho přítelkyně: Matka Martiny chystá pohřeb místo svatby - tv Joj

Vše o smrti novináře Jána Kuciaka čtěte zde >>>

Poslední článek Jána Kuciaka o propojení italské mafie a slovenské politky najdete zde >>>

teodor800 ( 4. března 2018 17:12 )

Všetci Taliani sa chcú ženiť s naivnými, chamtivými devuchami, len im akosi zabudnú povedať, že majú doma manželky s ktorými sú zosobášení v kostole a katolíci nepoznajú rozvody.

auslak ( 2. března 2018 12:17 )

Její máma se už viděla společně za stolem v rodině v Kalábrii.

merrylou212 ( 2. března 2018 12:12 )

Jo, že se měli brát - tak na to Vám tak skočíme. Trtkal ju Fico, takže tohle je jenom zastírací manévr.Jednou píšete,že měla 22 roků, dneska že 30 - pro Plesk - to ten čas letí rychle, že ?

pomoooc-hori ( 2. března 2018 10:36 )

janieem ( 2. března 2018 09:55 )

Investigativní novinář je opravdu hodně podhodnocené povolání. Ano, tato sorta novinářů je ohrožena hodně, zejména proto, že se NEBOJÍ ten nos strčit do věcí, na které si jiní netroufnou. Tito novináři se snaží najít pravdu a také ji předat dál lidem, Jenže se bohužel stále i dnes najdou tací, jako vy, milý kajmane, kteří budou jejich práci znevažovat. O pochybných stycích i v české politice už vyšlo nemálo článků, jenže ovečky tomu prostě věřit nebudou. Tak si žijte "dobře" v těch lžích, které vám vláda předkládá denně na podnose, ale nehaňte ty, kteří se snaží poodhalit pravdu a pozadí těch nechutností, co se v politice (a nejen tam) dějou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud