Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Důchodci si pořídili dítě: Miminko jim po roce odebrali

Důchodci si na stará kolena pořídili dítě, které jim sociální odbor po roce odebral  - ilustrační foto
Důchodci si na stará kolena pořídili dítě, které jim sociální odbor po roce odebral - ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
30. dubna 2018
10:29

Byli na prahu důchodového věku, když se rozhodli pořídit si miminko. Manželé ze severu Anglie vynaložili své úspory na umělé oplodnění a nalezení vhodné náhradní matky, která by dítě odnosila. Když se dočkali vytouženého syna, sociálka jim roční dítě odebrala.

Jedním z důvodů, který byl pro odebrání dítěte uveden, byl právě pokročilý věk rodičů. Manželský pár, který se stal nejstaršími rodiči, se obrátil na kliniku v zahraničí, protože tušil, že by u těch britských se svým požadavkem neuspěl.

Podle deníku The Sun, který o případu informoval, bylo k oplodnění použito vajíčko anonymní dárkyně a sperma právě 65letého tatínka. Embryo pak bylo vloženo do dělohy náhradní, asi třicetileté matky, která dítě odnosila. Celá procedura stála pár asi 3 miliony korun. O ty nyní přišli, stejně jako o ročního syna a radost, kterou jim do života vnesl.

Rodiče sociální odbor již před časem upozornil, že mají zlepšit péči o dítě. K žádnému zlepšení prý nedošlo, proto dítě páru odebrali. V rodném listu dítěte byla jako matka uvedena 63letá žena a její o dva roky starší manžel. Rodiče podle listu podepsali souhlas s adopcí.

sores ( 30. dubna 2018 13:39 )

To je dobře že jim bylo děcko odebráno!!! bába s dědkem se totálně zbláznili, mohou každým rokem zhebnout v jejich věku.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud