Tragická nehoda autobusu: Se známým režisérem (†44) zemřela i mladá kráska (†29)

Autor: shp - 
26. dubna 2018
12:55

Obrovské neštěstí se proměnilo v hned dvojnásobnou tragédii. Při nehodě slovenského autobusu, který narazil do polského kamionu, zemřeli dva lidé. Jde o slavného režiséra Petera Krištúfka (†44) a krásnou Andreu (†29). Mladá žena prožívala přitom jedny z nejkrásnějších chvil života. Poznala novou lásku. Život s ní už ale bohužel nestráví.

Mladá žena cestovala v osudný den z Banské Bystrice do Bratislavy, kde dlouhodobě pracovala. Přesto, že řidič (52) společnosti Turancar měl před pondělní jízdou do metropole několik hodin oddychovat, došlo k nehodě.

Zda za to mohla jeho únava nebo nepozornost, není stále jasné. Nebohá Andrea byla během uplynulého víkendu na návštěvě u rodičů, kteří se nedávno přestěhovali do nového domu v banskobystrické části Rakytovce.

Většinu času trávila v Bratislavě. Pracovala tam a plánovala se tam i usadit. Měla teď i novou známost, vypadalo to vážně. V pátek přijela na víkend a v pondělí po poledni odcházela. Bylo to děvče do nepohody. Pro rodiče i sestru to je obrovská rána,“ řekl Novému Času rodinný přítel.

Autobus byl na cestě z Banské Bystrice jen pár minut, když náhle došlo ke katastrofě. „Náš řidič jel na pravidelné lince do Bratislavy. Vyrazil pět minut po 15. hodině a ta hrůza se stala asi po deseti minutách,“ řekl Viliam Tuean, majitel společnosti Turacar.

Řidič měl mít 3 hodiny předtím přestávku a navíc v neděli volno. „Nedokážu si to vůbec vysvětlit,“ kroutil hlavou, připomínaje, že na dálnici R1 stále chybí odstavný pás. Podle svědků měl kamion defekt a poté se rozjel. Řidič autobusu si toho nemusel všimnout.

cukrenka ( 26. dubna 2018 16:46 )

Proč zdůrazňovat v 29 letech, že je mladá ? Nějak sice maldá ještě i je, ale když se řekne mladá, tak si představuji teenagerku, nebo věk do 21 let, asi ne víc.

kukuku ( 26. dubna 2018 15:28 )

Google asi neumí tomu novinářskému paku pomoct a přeložit, že slovenské "oddychovať" znamená "odpočívat".

anyyt ( 26. dubna 2018 14:21 )

Proto je nejlepší si nesedat ani na začátek, ani na konec autobusu, nejlépe někam doprostřed a do uličky. Jak sedíte v předu či vzadu, jste okamžitě na ráně při jakékoliv nehodě. Ano a Plesk si neodpustil zase svou dojemnou story o krásce... ježišmarjá. Prostě oba mladí lidé, obou je škoda, at jsou oškliví, nebo pěkní... Pokoj jejich duším, upřímnou soustrast blízkým. A doufám, že plesk nevytáhne nějaké nechutné podrobnosti, jako u té uškrcené slečny. Trošku etiky vůči pozůstalým by to chtělo !

teufel ( 26. dubna 2018 13:23 )

Škoda je každého mladého života a je úplně fuk, jestli je to kráska nebo někdo jiný, vy tupci z bulváru!

zwil ( 26. dubna 2018 13:16 )

No, moc pěkně děkuji. Už včera jsem psal, že by to chtělo informace a nejlépe celý životopis o té druhé oběti a hle, už je to tady. A dokonce je to kráska, co jiného, že. Kdyby ne, tak se na ni plesk vyse.re...a kde je to mrazivé, vy totiž neumíte vyblí.t nic jiného...na pos.rání, vše co vybli.jete...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud