Případ Anety (†23), která se prý sama ubodala: Libanonec jí podle soudu drogy nedal

Autor: shp - 
24. 4. 2018
20:49

Muž, který figuroval ve velmi podivném případu Anety (†23), která se podle policie sama ubodala 13 bodnými ranami do hrudníku, se opět objevil u soudu. Libanonec Ahmad Hassan Ibrahim byl matkou zemřelé obviněn z toho, že jí podával drogy. Soud ho ale z obvinění kvůli distribuci návykových látek osvobodil.

Policejní vyšetřování smrti krásné Anety bylo ukončeno s tím, že si 13 ran do srdce zasadila sama kvůli toxické psychóze. K podivné sebevraždě došlo v pražském bytě, kde bydlel Ibrahim. Podle matky Anety jí drogy podával právě on.

Pan Ahmad jasně v té obžalobě píše, že mé dceři drogy dával, to je tam podepsané jeho rukou, v jeho výpovědi,“ řekla matka zemřelé Anety TV Prima. Zažalovala ho tedy kvůli drogám. Obvodního soud pro Prahu 9 však Libanonce zprostil obžaloby.

Znalecké zkoumání totiž odhalilo, že Aneta kokain brala ještě dříve, než se s Ibrahimem poznala. Státní zástupce sám navrhl zrušení žaloby. Podle soudu navíc neexistují žádné přímé důkazy, že by Libanonec dívce drogy dával. Osvobozený rozsudek nijak nekomentoval.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud