Podivné úmrtí krásné Anety: Policie podruhé rozhodla – dívka se ubodala sama

Autor: dce - 
2. dubna 2017
20:29

Zklamání. Tak by se asi jedním slovem daly popsat emoce matky mladé Anety (†27), která se před nedávnem dozvěděla verdikt policie k případu podivného úmrtí její dcery. Aneta se měla sama ubodat. Za sebevraždu označila policie úmrtí mladé ženy již podruhé.

"To, co se odehrálo v tomhle šetření, je pro mě tak skandální a tak hrozný, že už se s tím nedá pomalu vůbec fungovat," řekla Anetina matka FTV Prima. Podle jejích slov pochybení policistů při vyšetřování způsobilo, že není možné dnes zjistit, co se vlastně stalo.

Aneta měla z baru odejít domů s kamarádkou a jejím libanonským přítelem. Ten ji údajně nad ránem našel v kuchyni, jak si bodá nůž do hrudi. Lékař, kterého přivolali, už Anetě nedokázal pomoci. Pitva prokázala stopové množství kokainu v dívčině těle. Měla 13 bodných ran, včetně tří smrtelných...

Policie případ prve uzavřela jako sebevraždu, nejvyšší státní zástupkyně ale policii případ nechala znovu prošetřit. Matka tvrdí, že druhý policejní tým se po uplynulých měsících snažil napravit chyby týmu prvního. Svědci se vyslýchali po dvou letech... Přesto ale neproběhla rekonstrukce případu přímo v bytě.

"Kdo vytáhl z hrudi mé dcery nůž, protože pokud měla tři smrtelné rány...," ptala se matka policistů. Ani na tuto otázku jí nikdo nepodal odpověď. Až ve spise se dozvěděla, že si Aneta nůž z hrudi vytáhla sama. Celá věc byla opět uzavřena jako sebevražda.

Dodnes matka neví, kam se poděla část Anetina oblečení či její srdce. Doufá, že bude nařízeno další prošetření případu.

Podivné úmrtí vyšetřovala policie i před nedávnem.

Video  Základní škola Libušín, kde dívka studovala.  - Tadeáš Provazník

havran007 ( 1. srpna 2017 10:13 )

Podle mě jí zabila ta její kamarádka a policie to ví..

flesch2z ( 3. dubna 2017 17:46 )

U nás vraždí čmoudi a policie to nesmyslně popírá. Matka Anety ba si měla najmout hodně dobrého právníka a zažalovat Sobotku, nebo rovnou stát.

balika ( 3. dubna 2017 16:28 )

Ta musí držet hubu, nebo se také zasebevražddí 3 smrtelnými ranami.

inkvizitor ( 3. dubna 2017 11:43 )

Dobře jí tak drogy a přičmoudlí kamoší matinka ať raději drží hubu!!!!

krupan10 ( 3. dubna 2017 10:32 )

lépe bych to neřekl

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud