Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Podivné úmrtí krásné Anety: Policie podruhé rozhodla – dívka se ubodala sama

Autor: dce - 
2. dubna 2017
20:29

Zklamání. Tak by se asi jedním slovem daly popsat emoce matky mladé Anety (†27), která se před nedávnem dozvěděla verdikt policie k případu podivného úmrtí její dcery. Aneta se měla sama ubodat. Za sebevraždu označila policie úmrtí mladé ženy již podruhé.

"To, co se odehrálo v tomhle šetření, je pro mě tak skandální a tak hrozný, že už se s tím nedá pomalu vůbec fungovat," řekla Anetina matka FTV Prima. Podle jejích slov pochybení policistů při vyšetřování způsobilo, že není možné dnes zjistit, co se vlastně stalo.

Aneta měla z baru odejít domů s kamarádkou a jejím libanonským přítelem. Ten ji údajně nad ránem našel v kuchyni, jak si bodá nůž do hrudi. Lékař, kterého přivolali, už Anetě nedokázal pomoci. Pitva prokázala stopové množství kokainu v dívčině těle. Měla 13 bodných ran, včetně tří smrtelných...

Policie případ prve uzavřela jako sebevraždu, nejvyšší státní zástupkyně ale policii případ nechala znovu prošetřit. Matka tvrdí, že druhý policejní tým se po uplynulých měsících snažil napravit chyby týmu prvního. Svědci se vyslýchali po dvou letech... Přesto ale neproběhla rekonstrukce případu přímo v bytě.

"Kdo vytáhl z hrudi mé dcery nůž, protože pokud měla tři smrtelné rány...," ptala se matka policistů. Ani na tuto otázku jí nikdo nepodal odpověď. Až ve spise se dozvěděla, že si Aneta nůž z hrudi vytáhla sama. Celá věc byla opět uzavřena jako sebevražda.

Dodnes matka neví, kam se poděla část Anetina oblečení či její srdce. Doufá, že bude nařízeno další prošetření případu.

Podivné úmrtí vyšetřovala policie i před nedávnem.

havran007 ( 1. srpna 2017 10:13 )

Podle mě jí zabila ta její kamarádka a policie to ví..

inkvizitor ( 3. dubna 2017 11:43 )

Dobře jí tak drogy a přičmoudlí kamoší matinka ať raději drží hubu!!!!

krupan10 ( 3. dubna 2017 10:32 )

lépe bych to neřekl

ollina ( 3. dubna 2017 10:19 )

Po celou tu dobu byla v bytě ještě jedna slečna. Ta ví, co se tam stalo.

tajna1509 ( 3. dubna 2017 09:03 )

tak k tomu NENI CO RICT ONA SE PRVNI RANOU ZABILA A PAK MRTVA SI DALA JESTE " BODNOTI DO SRCE JAKO JAK A CESKA POLICIE SI OPET DELA P-DEL ALE TOTO UZ JE NEMISTNE ZROVNA JAKO KAJINEK -POLICAJTI BUDOU PORAD LHAT JAK SE JIM TO HODI

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání