Šílená žena uškrtila těhotnou dívku (†20): Vyřízla z ní nenarozené dítě a vydávala ho za své vlastní

Autor: csk - 
7. dubna 2018
20:48

Nechutný případ vraždy se stal v mexickém městě Tampico. Cinthia Fatima neunesla potrat svého vlastního dítěte. Nalákala k sobě domů těhotnou Jessicu Gabrielu (†20), kterou následné uškrtila, z jejího těla vyřízla nenarozené miminko a prohlásila ho za své vlastní.

Cinthia Fatima před několika měsíci prodělala potrat. Se ztrátou dítěte se však neobtěžovala svěřit ani svému manželovi Omarovi. Po miminku tak nesmírně toužila, že byla ochotná spáchat i vraždu!

Přes sociální sítě se seznamovala s nastávajícími maminkami, aby je připravila o jejich děti. V případě mladé Jessicy se jí ďábelský záměr vydařil. Na internetu spolu probíraly případný nákup dětského oblečení. Když se spolu setkaly, pozvala dívku k sobě domů, kde se na ni vrhla a uškrtila ji.

Následné jí z lůna vyřízla nenarozené dítě a prohlásila jej za své vlastní. Doufala, že se jí podaří přesvědčit svého muže, že je novorozenec jejich. Cinthia přišla s mrtvým novorozencem do nemocnice, kde doktorům sdělila, že jde o dítě její sestry, která měla nešťastně porodit u nich doma.

Případem se později začala zabývat policie. V domě manželů Fatimových, kde žili spolu se svými třemi dětmi, našli kriminalisté rozkládající se tělo Jessicy. Policisté následně zatkli i manžela Omara, který se s rodinou z pracovních důvodů moc nevídal. Bližší okolnosti hrůzné vraždy zatím nejsou známy.

VIDEO: Svědectví souseda v ostravské vraždě: Přiběhla ta paní a píchla ho tu do plic. Vytáhla z něj nůž, až z něj krev stříkala.

Video Svědectví souseda v ostravské vraždě: Přiběhla ta paní a píchla ho tu do plic. Vytáhla z něj nůž, až z něj krev stříkala. - Karel Janeček

balika ( 8. dubna 2018 07:40 )

Mexiko zvažuje obnovení trestu smrti. Má jednu z nejvyšších kriminalit na světě - ortodoxní katolíci.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud