Oslava narozenin slavného hip hopera se zvrhla: Na místě se střílelo

Autor: ana - 
12. 3. 2018
22:18

Pouliční oslavu narozenin slavného amerického hip hopera J Prince Jr. pokazila střelba. Na místě zůstali vážně zranění. Patnáctiletá dívka schytala kulku do krku. Policie po střelci pátrá.

Ambiciózní rapper J Prince Jr. uspořádal o víkendu již tradiční pouliční party. V podobném rázu už uspořádal několik oslav. Tato se však změnila v krvavou řež. Některý z oslavenců vytáhl zbraň a začal střílet. Možná se jednalo o vyřizování účtů. Vyšetřování je teprve na začátku.

Stovky lidí v ulicích

Na každoroční oslavě narozenin se pravidelně setkávají stovky lidí. Dům v bloku Liberty Road číslem 3400 je místním velmi dobře znám. Divoké mejdany a večírky má na svědomí právě jeho majitel J Prince Jr.

Ani tentokrát nechyběl alkohol, hlasitá muzika a pouliční veselí. Pozvánku, kterou hudební hvězda vyvěsila na svůj instagramový účet, zhlédly tisíce lidí. Oslava totiž byla veřejná. Tentokrát však pouliční zábava skončila nesmyslným útokem.

Dva vážně zranění

Houstonská policie prozradila, že po střelbě museli záchranáři ošetřit teprve patnáctiletou dívku, která byla střelena do krku. Dále odvezli do místní nemocnice muže v kritickém stavu. Totožnost obou zraněných není známa. Stejně tak i důvod střelby či pachatel.

Policie hledá svědky incidentu. Rapper se k události prozatím nevyjádřil. Před třemi lety někdo na stejné oslavě narozenin založil požár. Tehdy si zranění odnesli tři lidé. Podle dosavadních informací může jít o vyřizování sporů mezi gangy.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud