Bestiální manželé stanuli před soudem: Během líčení se na sebe zamilovaně usmívali

Autor: csk - 
25. února 2018
19:33

Zrůdný manželský pár, který po léta týral svých třináct potomků, stanul před soudem. Během soudu si manželé mezi sebou vyměňovali zamilované pohledy, jako by se nechumelilo.

Minulý měsíc bylo z domu rodiny Turpinových zachráněno jejich třináct dětí. Jejich rodiče je po léta týrali. V pátek manželé opět stanuli před soudem, kde jsou obviněni hned z několika trestných činů. Oba dva se cítí nevinně a žádají o zproštění obžaloby.

Ačkoli jim hrozí léta vězení, během přelíčení se oba tvářili vyrovnananě, usmívali se a několikrát si vyměnili pohledy, za které by se nestyděl mladý milenecký pár. Týrání komentovali jako konání vůle boží, jde o fanatické křesťany s pohnutým dětstvím.

Své početné potomstvo léta bili, mučili, připoutávali k postelím, nechávali hladovět a nepouštěli je ven z domu. Okolí jim přezdívalo "Adam´s family." Nejstarším z jejich dětí už táhne na třicet. Za poslední měsíc se jim život radikálně změnil. Poprvé viděli filmovou sérii o Harry Potterovi a zkusili si použít iPad. Ti mladší byli rozděleni do dvou různých pěstounských rodin.

VIDEO: Šílení manželé Turpinovi u soudu.

Video Šílení manželé David a Louise Turpinovi u soudu, který jim zakázal stýkat se s 13 dětmi, které dlouhé roky věznili a mučili - Reuters

andorea ( 25. února 2018 20:11 )

Mně se z těch fotek zdá, že se zamilovaně kouká nejen na manžela, ale i na obhájce...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud