Úterý 7. prosince 2021
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Oblačno 0°C

Rodiče zplodili 13 dětí, které týrali a věznili. Jde o fanatické křesťany, kteří prý konali boží vůli

Autor: shp - 
17. ledna 2018
19:15

Nelidští tyrané, kteří zplodili 13 dětí, které pak věznili, týrali, nechali vyhladovět a přivázali je řetězy, jsou fanatičtí křesťané. David Allen (57) a Louise Anna (49) Turpinovi takto podle konali, protože se domnívali, že jde o boží vůli. Prozradili to prarodiče týraných dětí.

Babička a dědeček týraných dětí ale prý nevěděli, k jakým zvěrstvům v domově v kalifornském Perrisu dochází. „Jsme překvapeni a šokováni,“ řekli ABC News James a Betty Turpinovi, kteří jsou Davidovi rodiče. Podle vlastních slov děti viděli naposled před čtyřmi nebo pěti lety. Od té doby byli s rodinou v kontaktu jenom telefonicky.

Prarodiče týraných dětí dodali, že jejich syn a snacha byli až fanatickými křesťany, kteří slyšeli slovo boží. Své sourozence zachránila sedmnáctiletá dívka, které se podařilo z domu hrůzy utéct, ukrást rodičům telefon a zalarmovat jím policii. Kdy strážci zákona dorazili na místo činu, zděsili se.

Podmínky tam byly děsivé. Oběti se zdály podvyživené a velmi špinavé,“ prohlásil místní šerif Greg Fellows. Policisté si mysleli, že se v domě nenacházejí žádní dospělí. To ale nebyla pravda. Sourozencům je od dvou do 29 let. Jenže dospělí potomci Turpinových byli tak podvyživení, že vypadali jako děti.

Ani sousedé neměli ponětí, co se v domě hrůzy děje. „Vůbec jsem nevěděl, že jsou v domě děti. Neměl jsem tušení, co se tam děje,“ řekl Andrew Santillan, který žije nedaleko bydliště Turpinových. Podle lidí z okolí šlo o velmi uzavřený pár, který nekomunikoval s ostatními lidmi.

VIDEO - Děsivé týrání: Matka vláčí dítě za vodítko

Video Matka táhla dítě po ulici na vodítku, kolemjdoucí byli v šoku - Twitter

kukuku ( 18. ledna 2018 12:22 )

To by ani zlí komunisté neudělali.

ellenic ( 18. ledna 2018 10:36 )

Strašní rodiče , chudáci děti, žít v takové rodině, je trauma na celý život. Oba bych je přivázala řetězem k posteli a bez jídla a vody . Ke křesťanům mají tímto chováním ti povedení rodiče hodně daleko.

1912 ( 18. ledna 2018 08:31 )

V USA je plno takových bláznů !!Vždyt ne jednou psala že mnoho dětí tam nechodí do škol a at nemají peníze rodiče nebo jsou labilní jen díky té jejich demokracií co dovoluje vše nemožné !!Proto kradou mozky po světě na jejich univerzity a jejich děti nedostávají ani základní vzdělání jak vidíte nemusí chodit do školy !!!!Více než polovina dětí jsou nevzdělanci a ty pak naverbují do těch jejich zločineckých armád kde se uplatní a mohou vraždit !!Kolik těch příkladů nám tato zločinecká US nabízí každý den a hodinu !!Měla možnost poznat toto v USA kdy 4x navštívila pobyla vždy půl roku u rodin a projela státy neboť moje rozvětvená rodina žije už po celých státech či žila !!!Jsou tak zblblí že se nedá ani o tom psát !!Když jsem je tu měla jen zírali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

auslak ( 17. ledna 2018 21:58 )

Náboženství vzniklo , když první podvodník potkal prvního blbce. Faráři zneužívají děti a ve jménu každého boha se vedly války. To je celé !

mak ( 17. ledna 2018 19:47 )

 jací krestani? 😆 Krestani a svatba po 13 dětech? 😆 Nedejte se vysmát a doplnte si základní vzdéani! 🙄

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání