Rodiče věznili 13 sourozenců v domě hrůzy: Byli přivázáni řetězy k postelím

Autor: shp - 
16. ledna 2018
07:35

Byli přivázáni řetězy k postelím, zažívali kruté mučení a nejhorší na tom všem bylo, že muka jim způsobovali ti nejbližší – jejich rodiče. Třináct sourozenců vysvobodila policie z pekla, které zažívali ve svém domově v kalifornském Perrisu.

Záchrana přišla poté, co jedna z dcer (17) páru z domácího vězení utekla. Podařilo se jí zalarmovat policii mobilním telefonem, který ukradla rodičům. Když strážci zákona dorazili na místo, nevěřili svým očím. Tyrané David Allen (57) a Louise Anna (49) Turpinovi drželi některé ze svých dětí přivázané za řetězy k postelím.

„Oběti vypadaly podvyživeně a velmi špinavě, uvedla policie v prohlášení. Sourozencům bylo od dvou do 29 let. Sedm z nich bylo již dospělých. Proč rodiče děti týrali, není jasné. Sousedé jsou z celé situace zděšení. Nikdo netušil, k jakým hrůzám za zdmi domu dochází. Image spokojené rodiny byla jenom maska před okolím.

„Vůbec jsem nevěděl, že jsou v domě děti. Neměl jsem tušení, co se tam děje, řekl Andrew Santillan, který žije poblíž. Je to velmi šokující. Hodně děsivé, prohlásil Richardo Ross, který žije ve stejné ulici jako Turpinovi. Je to šílené, nemohu tomu uvěřit, dodala jeho manželka Zinzi. Důvod chování rodičů je stále neznámý.

VIDEO: Nechvalně proslulý případ týrání dětí z Česka: Kauza Kuřim

Video  Týrané děti v Kuřimi: Podívejte se na první reportáž o hrozném případu 

xxxx666 ( 21. ledna 2018 09:49 )

Nějak mě do toho nezapadají ty fotografie evidentně pořízené dle stáří rodičů nedávno.Nevšim jsem si,že by na nich bylo patrné týrání a je divné,že při výletech dle fotek např do disnylednu nidko neutek a ani lidé nepoznali,že rodina vláčí 13 týraných dětí.Je to celý dost divný.A také na svadbě rodičů jež podle stáří rodičů musela být nedavno vypadají všichni dobře a je zjevné,že ani fotograf nic nepoznal.Celý to smrdí vykontruovanou senzací

Monikay ( 16. ledna 2018 13:26 )

To bude zase nějaká sekta...

mirkazam ( 16. ledna 2018 13:00 )

Není mě jasný,proč vůbec ty děcka měli...

camillius ( 16. ledna 2018 12:50 )

Popraviť rodičov a pre výstrahu napichnuť na kúl

sores ( 16. ledna 2018 12:11 )

Ano také jsem pro veřejné mučení a popravy jako ve středověku!! Lidi se musí prostě bát jinak se budou dělat pořád zvěrstva. Ať každý vidí jak dopadne když bude znásilňovat,krást,vraždit atd. Že by to nebylo humánní, pcha s člověkem to jinak nejde, jen bič.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud