Děsivé detaily z pitvy znásilněné dívky (†8): Lékařka se rozplakala u soudu

Autor: shp - 
14. 2. 2018
11:30

Tohle byla příliš silná káva i pro ni. Zkušená lékařka Valerie Rao z amerického Jacksonville se u soudu rozplakala, když popisovala neskutečné hrůzy, které se staly Cherish Perrywinkle (†8). Dívka byla v roce 2013 unesena, mučena, znásilněna a zavražděna. „Nezemřela rychle,“ pronesla Rao v soudní síni roztřeseným hlasem.

Z hrozných činů je obviněn Donald Smith (61). Ten vylákal rodinu dívenky do supermarketu s tím, že jí koupí oblečení a jídlo. V nestřežený okamžik pak ale s holčičkou zmizel. Matce zůstaly jenom oči pro pláč. Své dítě už nikdy živé neviděla.

Smith Cherish věznil a týral. Pak se rozhodl, že ji znásilní. Svým zvráceným a bolestivým činem Cherish úplně zmrzačil pohlavní orgány. „Byly úplně pokroucené,“ uvedla Rao u soudu. Nejhorší na celém činu je, že holčička nezemřela hned. „Její smrt trvala tři až pět minut,“ řekla a zhroutila se.

Lékařka začala v soudní síni plakat a stání muselo být přerušeno. Smithovi hrozí za jeho čin až výjimečný trest. V jeho neprospěch hovoří všechno. Od nálezu jeho DNA po záznam průmyslové kamery ze supermarketu. Všichni doufají, že tato zrůda shnije ve vězení.

Video Poslední okamžiky malé Cherish (†8) - Youtube.com
360p

Doporučujeme
sensadrak ( 15. února 2018 11:33 )

Ty jsi stejnej úchyl jako ten dědek.

soudny-den ( 15. února 2018 10:50 )

Věděl bych co s nim a na prevenci by to mohla vysílat televize na vystrahu jinym pedofilům..!!! Pět metru vysoky kůl asi 15cm průměr,nahoře do ostré špičky.Namazat mu perdel,ten kůl nejpalivější čili a zarazit mu ho na 20cm do řiti!!!A potom ho nechat dny a dny pomalinku napichovat vlastní váhou na ten kůl.Byl by hezky spoutanej ostnatym drátem.....místo očí párátka....A ješte mu napustit koule kyselinou, vydloubnout oči a svázat mu je dozadu za hlavu a posypat solí

pjotri ( 15. února 2018 02:01 )

Jeden technickej dotaz: jak vypada pokroucena frnda? Nejak si to neumim predstavit.. pokroutit muzu pero.. ale diru? Sorry jako..

zombie ( 15. února 2018 00:30 )

Přesně tak,od rána do večera myslejí chlapi jen na sex a kdoví co všechno se jim při tom ještě honí hlavou aby se vzrušili,ale samozřejmě to nepřiznají,jsou to úchylové a slušné ženy i děti aby se dnes bály vůbec vyjít na ulici.

Zorka ( 14. února 2018 22:46 )

Zkur ný chlapi.Nic jinýho nedělaj jenom pořád znásilnujou!A potom zabijou!Hovada!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud