Záhadná smrt vědkyně Lucie (†35): Podezřelé ticho po pitvě

Autor: shp - 
9. 2. 2018
10:29

V tragickém případu zřejmě něco nesedí. Z balkonu bratislavského bytu v 5. poschodí před více než týdnem záhadně vypadla úspěšná vědkyně Lucia (†35). Podle některých svědků sama vyskočila. První pomoc jí poskytl známý dětský lékař Boris. Policie případ vyšetřuje jako usmrcení z nedbalosti a nařídila soudní pitvu. Poté ale nastalo podezřelé ticho.

Lucia několik let pracovala ve Slovenské akademii věd. Pět let byla vdaná za svého manžela Borise, se kterým spolu žili v bratislavském bytě. Navenek působili jako uspořádaný pár. Podle slov sousedů se však často hádali, což bylo slyšet až do okolních bytů.

Výměna názorů měla předcházet i nešťastnému konci Lucie. Ta měla být podle informací Nového Času těhotná. Policie okamžitě nařídila pitvu, ale výsledky stále nemá. „Vyšetřování v současné době i nadále pokračuje,“ uvedl krajský policejní mluvčí Michal Szeiff. Podle soudního znalce však policie už musí mít alespoň částečné výsledky soudní pitvy.

Od 29. ledna už musí být po pitvě, ale zřejmě se dělá doplňující laboratorní vyšetření. Určitě se zkoumá i to, zda osoba byla těhotná a v jakém stadiu. Pokud byla na začátku, čeká se na mikroskopické vyšetření,“ řekl soudní znalec Norbert Moravanský.

VIDEO: Slovák Lukáš zemřel po pádu do šachty.

Video Lukáš (†17) zemřel po pádu do šachty. - TV JOJ
720p 360p

Doporučujeme
majojo ( 9. února 2018 13:17 )

Podezřelé ticho - to jako znamená, že patolog neodložil skalpel a neběžel hned s informací do bulváru?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud