Majitele (†61) Subway restaurací a jeho manželku (†61) svázali a zastřelili

Autor: shp - 
16. 1. 2018
22:47

Jako majiteli šesti úspěšných restaurací s licencí známé sendvičové značky Subway se mu dařilo. Měl milující ženu a zdálo se, že idylku nic nepřekazí. Bao Lama a jeho manželku Jenny (oba †61) však někdo v jejich domě v texaském Springu někdo přepadl, vykradl, spoutal a zastřelil.

Policii zalarmoval syn páru Richard. Rodiče se mu dva dny neozývali ani nezvedali jeho telefonáty. Dostal strach a rozhodl se jednat. To, co mu poté sdělila policie, ho zdrtilo. Jeho otec i matka byli chladnokrevně popraveni. Zločin přitom nevypadá jako náhodný.

Bao a Jenny Lamovi se stali terčem úkladné vraždy. Jejich dům byl celý obrácen vzhůru nohama a vykraden. „Všechno bylo porušené. Nábytek byl obrácen, šuplíky byly otevřené. Zabere nám nějaký čas, než zajistíme místo činu,“ řekl televizi KTRK šerif Ed Gonzalez.

Mám kvůli tomu nyní obavy. Nikdy nevíte, co se stane o dům dále,“ řekl jeden ze sousedů Lamových. Byznys muže, který získal cennou licenci Subway, byl evidentně trnem v oku někoho, kdo ho moc dobře znal. Jestli šlo o mafii, není v tuto chvíli jasné.

VIDEO - Případ ze Slovenska: Vražda manželského páru

Video Postarší manžele našli mrtvé v kaluži krve - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
tomik007 ( 17. ledna 2018 02:16 )

NECHAPU - to nemame dostatek domorodych vrazd ???

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud