Záhada vyřešena! Tajemného muže z dálnice D10 poznali příbuzní

Autor: ljš - 
10. 1. 2018
10:22

Byl silně rozrušený, při focení zavíral oči a od soboty nepromluvil! Liberečtí policisté pátrali po totožnosti asi třicetiletého muže, který byl nalezen na dálnici D10. Až o čtyři dny později se k tajemnému mladíkovi přihlásila jeho rodina.

Zmateného mladíka kráčejícího po kraji dálnice objevili celníci. Muž s nimi ale nijak nekomunikoval. Předali ho proto policistům, kteří ho převezli do psychiatrické nemocnice. 

Muž se i dál choval velmi podivně. S policisty ani lékaři od svého nalezení nepromluvil a působil vyděšeně. Nechtěl se ani nechat vyfotit a neustále zavíral oči. „Jeho chování od samého počátku vykazovalo známky mentálního postižení nebo úzkostného a velmi zhoršeného psychického stavu,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Zvláštní stopou byly papírové pásky sloužící jako vstupenky, které měl na rukou. Z nich policisté zjistili, že se 22. prosince účastnil pražského koncertu skupiny Tři sestry a o týden dřív kapely Tata Bojs.

Záhada mužovy totožnosti se vyjasnila jen pár hodin poté, co policisté vydali jeho fotografie. „Po zveřejnění naší výzvy v médiích se  nám v úterý v podvečer ozvali rodinní příslušníci muže z dálnice D10, kteří nám před několika okamžiky jeho jméno a další potřebné identifikační údaje sdělili. Pátrání po jeho totožnosti tudíž odvoláváme,“ informovala mluvčí.

Znáte tajemného muže? Napište nám na tip@blesk.cz nebo volejte na tel. číslo 724 014 586.

rentierskej ( 10. ledna 2018 19:28 )

jistě. ale logiku to nemá. stačí se podívat do včerejšího článku a tam je "celý ksicht." no nic, v tomto bulváru si vybavuji i černou pásku přes oči u (čtyřnohé) KOČKY, kterou "sexuálně" zneužíval jakýsi zoofil.

rentierskej ( 10. ledna 2018 16:33 )

včera zde bylo foto bez zakrytých očí. tak proč dnes foto s páskou přes (zavřené) oči?!

janair ( 10. ledna 2018 14:50 )

jASNE PANE PESKU! Poznavame ho. Je to muzska hlava bez oci jen s hubou a ma nemocnicni habit. ANO! Je to presne on!

ijusa ( 10. ledna 2018 12:18 )

Zatím krásná.

kajineknahrad ( 10. ledna 2018 12:17 )

Tak už víme, proč tu carmin přestal tapetovat. Ale rodina ho snad zase pustí k PC

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud