Rok od zmizení Míši Muzikářové: V bytě už místo ní bydlí někdo jiný. Matka si tam nastěhovala kamarády

Autor: dce - 
8. ledna 2018
19:01

Od počátku pátrání po třináctileté Míše Muzikářové z Ústí nad Labem uplynul již rok. Případ byl v září odložen, všichni zainteresovaní věří, že za jejím zmizením stojí Otakar S., který se krátce nato oběsil. Život jde ale dál - Míšina matka bydlí dál v ústeckém bytě, místo se svou dcerou ho ale sdílí s kamarády.

Ani rok od zmizení třináctileté Míši nemá policie ani rodina jasno, co se s dívenkou stalo. Nejpravděpodobnější podezřelý spáchal sebevraždu a policie tak případ odložila. Po dívce pátrá dál, jen už na tom nedělá speciální tým. I šéf ústeckých kriminalistů Martin Charvát uznává, že hledají už spíš tělo...

Tuto verzi ale nechce přijmout Míšina babička Eva, která podle serveru iDnes.cz věří, že její vnučka je naživu v Německu. I tuto možnost ale policie prověřila a nedošla k žádným pozitivním závěrům.

Paní Eva přiznává, že s dcerou se o Míšině zmizení nebaví. „Je na tom špatně. Kdybychom to probírali, jen bychom seděly a brečely,“ prohlásila. Matka Míši dál bydlí v pavlačovém domě v Ústí nad Labem. Místo své dcery si sem nastěhovala kamarády.

„Neotvírají ani nám, i když jsou doma. Minule jsem na ně zvonila, že svítí pět dnů na chodbě, ale nikdo neotevřel, byť byli doma,“ řekla iDnes sousedka.

Míša Muzikářová zmizela 11. ledna 2017 patrně po cestě do školy. Co přesně se stalo, není známo - podle jedné z verzí Míša nasedla k pachateli do auta a ten ji odvezl neznámo kam, kde ji patrně zabil a její tělo ukryl. Hlavním podezřelým byl Otakar S., kterého policie vyšetřovala už v minulosti kvůli sexuálnímu násilí na ženách i podezření z obtěžování dítěte. Krátce po výslechu spáchal sebevraždu...

Video Tiskovka k případu zmizení Míši Muzikářové: Případ odložen - Jan Jedlička

medvedik ( 12. ledna 2018 22:10 )

citsvet vsetko je mozne...

fromoutofnowhere ( 9. ledna 2018 12:37 )

a suhlas aj s ostatnymi , okrem Hexa samozrejme.

fromoutofnowhere ( 9. ledna 2018 12:28 )

uz minule tu niekto pisal, ze co im brani aj dnes vysetrit matku, babku, na co cakaju. mohli by nam na to odpovedat.

Hexa ( 9. ledna 2018 10:03 )

Já bych umlátila tebe za to, jak seš jednoduchej. Díky bohu, že na tvym názoru vůbec nezáleží. Je to holt těžký. Kdejakej fouňa bůh ví odkud toho ví vždycky víc, než policajti, co na tom týdny makají Buď tý lásky a příště sem takový hovadiny nepiš. Ztrapňuješ a shazuješ maximálně sám sebe.

blesk_z_cisteho_nebe ( 9. ledna 2018 00:11 )

Když mi zemřela maminka (to už jsem byla vdaná, dospělá), byla jsem z toho špatná hodně dlouho. Nic mě netěšilo, nebavilo, často jsem na ni myslela a trápila se. Kdyby mi zemřelo dítě, to nevím, to bych se asi zhroutila a nechtěla dál žít, navíc být to dítě jediné. Téhle osobě je to jedno, byla vidět rozesmátá v hospodě ještě v době těsně po zmizení. Je mi špatně z toho, co za lidi může mít děti a státu je to jedno a nijak je nechrání. Míša určitě nežila v hezkém prostředí. Chudák malá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud