Oběšenou Aničku (†16) pohřbili: Byla znásilněna a zavražděna, šíří se po městě

Autor: lm - 
5. 12. 2017
11:31

Tragicky zesnulou studentku Annu (†16) uložila zdrcená rodina k poslednímu odpočinku. Záhada kolem její smrti ale stále není vyřešená a po městě se šíří děsivé zprávy o tom, jak odešla ze světa.

Rodina pohřbila šestnáctiletou Annu, kterou našli ve čtvrtek časně ráno oběšenou na opasku na sloupu veřejného osvětlení ve slovenském Třebišově. Tragédie nejvíce zarmoutila její maminku, která před začátkem obřadu stála u truhly své milované dcery a hladila ji po tváři. Kvůli obrovskému žalu se téměř neudržela na nohou a její partner ji musel podpírat. 

Na smuteční obřad dorazili i spolužáci z obchodní akademie s bílými růžemi. „Je tu den, který jsme nemysleli, že jednou přijde, když se loučíme s Ankou bez podání rukou a objetí. Končí její život a nám začíná vzpomínka,“ cituje smuteční řeč jejího nejlepšího kamaráda server Pluska.sk. „Byla krásná, hodná, ale i rebelka, zkrátka úžasná dívka,“ pokračoval spolužák dále a zdrceně doplnil: „Spi sladce, andílku náš, a dávej na nás tam nahoře pozor na všechny!“

Tragédii nedokážou pochopit ani v Třebišově, kde se kolem způsobu sebevraždy strhla bouřlivá debata. Objevily se dokonce spekulace, že mladá dívka byla znásilněna a zavražděna. Nikdo neví, proč by Anna chtěla spáchat sebevraždu. Odešla z domu ve středu v osm večer, ještě o půlnoci jsme spolu mluvily. Byla veselá. Ptala jsem se jí, kdy přijde,“ vzpomínala krátce po tragédii matka a odmítla, že by její dcera měla problémy doma či s nešťastnou láskou. „Ať policie vyšetří, co za tím bylo. Sama to určitě neudělala,“ tvrdila tehdy nešťastná žena.

Video: Byla to vražda. Masaryka vyhodili ho z okna, říká spisovatelka Jandečková

Video Byla to vražda. Masaryka vyhodili ho z okna, říká spisovatelka Jandečková - Blesk - Jaroslav Šimáček
1080p 720p 360p

Doporučujeme
inovation ( 23. února 2018 20:34 )

vyzerá jak štetka s tou našpulenou papulou..

Frantiek Horek ( 6. prosince 2017 13:07 )

 Jen idioti mohou tohle napsat a další idioti to pustit Je mi zvas na blyti Kreteni

pomooc-hori ( 5. prosince 2017 21:42 )

měla hubu jako Hanychová

Bakuta ( 5. prosince 2017 21:07 )

Ubozaci

mislivec ( 5. prosince 2017 20:57 )

 Škoda, nejlepší leta před sebou... Kolik ji mohla ještě vzít do huby? Stovky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud