Psímu psychologovi otrávili fenku: Ayča trpěla, jed jí rozežral vnitřnosti!

Autor: Vlaďka Hradská - 
8. prosince 2017
05:00

Smutek vládne u známého léčitele psích duší Rudolfa Desenského (48). Někdo mu totiž v noci otrávil jednoho z jeho čtyřnohých svěřenců, dobráckou fenku Ayču (†4). Z pitevní zprávy se bohužel dozvěděl zdrcující pravdu - zvíře bylo otráveno silným jedem a před smrtí velmi trpělo.

Psí psycholog se nemůže z otřesného zážitku vzpamatovat. Ayču našel ráno na rozlehlé zahradě jen kousek od plotu. „Už když jsem zdálky viděl, jak leží na boku, bylo mi jasné, že je mrtvá. Pitva prokázala v těle jed. Staral jsem se o ni půl roku. Když přišla, byla tak bázlivá, že se bála vlastního stínu. Naučil jsem ji důvěře k lidem, to se jí stalo osudným,“ posteskl si Rudolf Desenský.

Trýznivá smrt

Podle jeho slov musel někdo přijít z lesa až k plotu, přivolat si ji a podat jí potravu s jedem. Bylo ho tolik, že jí rozežral orgány a ona v bolestech vykrvácela. V noci několikrát kontroloval psy, protože štěkali. Nikoho ale neviděl. „Blíží se Vánoce. Místo nových misek pro psy pořídím další kamery. Ty stávající nepojmou celý areál, proto urychleně nechám nainstalovat další. A k nim bych potřeboval kvalitní dalekohled na noční vidění, který zaznamená postavu na stovky metrů,“ řekl Blesku Desenský.

Proč někdo zabil neškodného psa, nechápe. Je ale rozhodnut své svěřence ochránit za každou cenu.

Kdo je Desenský?

Léčitel psích duší Desenský má řadu příznivců, ale i odpůrců. Už 30 let se věnuje problematickým psům velkých ras a netají se tím, že jim rozumí víc než lidem. Za tu dobu mu jich prošly rukama tisíce. „Snažím se majitelům radit, jak mají svého psa usměrnit a jak mu porozumět,“ řekl. Mnozí chlupáči ale u něj v mikroazylu Vlčáry u obce Brloh končí. Někteří jsou tak staří, že je nikdo nechce, jiné jejich majitelé z různých důvodů nezvládají.

Video Psí psycholog Rudolf Desenský - Richard Veselý

Bystrozraky ( 8. prosince 2017 12:24 )

Všechny čoklaře zlikvidovat! Nechat jenom pohraničníky a Svazarmovce! Nějak se nám to tady namnožilo. Je to samý debilek pod nohama. Konec hygieny v Čechách a na Moravě! Fuj! Třikrát hanba!

jity ( 8. prosince 2017 10:21 )

On ten Desenský žije v přepychu? Myslím, že byste s ním neměnil. Psa je mi líto, lidi jsou hnusný bestie.

honza46 ( 8. prosince 2017 09:28 )

I když mi jako pejskařce jeho metody nejsou zrovna sympatické, pomstít se nam psovi může jenom lidská bestie. Chudák čubina.

hurybury ( 8. prosince 2017 09:03 )

Nasadit cizímu psovi košik a potom ho dusit, to dovede jenom někdo kdo sám potřebuje psichiatra.https://www.youtube.com/watch?v=P6UYibDX72A

pavel981 ( 8. prosince 2017 08:48 )

Další Příživník na naivitě pejskařů ! Dostat se k penězům přes "Psí duši" - divíte se, že mu některý Majitel "s vyhozenými penězi" dal lekci ? Je to kruté a bezohledné, ale ten člověk asi tak "svatý" nebyl ! Zlo násobí zlo...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud